travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 
musteri_memnuniyeti.jpg

Hizmet politikamız

Travel Terminal Hizmetleri :

Travel Terminal, Bireysel ve Kurumsal olarak iki farklı alanda servis vermektedir. Bu amaçla, Ülke dışında veya Türkiye içerisinde seyahat ihtiyacı bulunan kurum ve kişiler için belirli standartlarda, kaliteli bir hizmet sunmak için gayret göstermektedir. Travel Terminal yönetim ve ekibinin hedefi, tüm hizmet branşlarında, fiyat ve hizmet dengesi sağlanmış, kaliteli ürünler yaratmak ve sunmaktır. Bu hedef doğrultusunda seyahat ürünlerinin tüm aşamalarını belirli standartlarda tutabilmek için bir dizi hizmet politikası uygulanmaktadır. Seyahat ürünlerinin; hazırlık, planlama, satış, destek, kontrol ve operasyon işlemleri bu hizmet politikası kapsamında değerlendirilerek takip edilir. Bu sayede, ürünün hazırlanmasından tamamlanmasına kadar Travel Terminal'in hizmet prensipleri müşterilerine yansıtılması sağlanmaktadır. Hataya son derece açık olan Turizm ürünlerinde oluşan hataların da yönetilmesi ve en aza indirilmeye çalışılması ayrı bir hizmet kalitesi değeri taşımaktadır. 

Bireysel hizmetler;
Travel Terminal'in yurtdışından gelen yabancı misafirler ve Türkiye'de yaşayan vatandaşlarımız için ürettiği bireysel seyahat ürünleridir. Bireysel katılıma açık paket turlar, bireysel tatil planları gibi seyahat ihtiaçları bu hizmet kapsamında karşılanmaktadır. Müşteri beklentilerine göre bireysel seyahat paketleri üretmek ve gelen talepleri hazırlamak bu alanda hizmet veren ekibimizin görevleri arasındadır.
Bireysel Hizmetler, ekibimizin geçmiş tecrübeleri, müşteri görüşleri ve sektörel yönelimlerin analiz edilmesi ile oluşturulmaktadır. Ekibimiz bireysel seyahat satın alan müşterilerimizin seyahat esnasında veya sonrasında formlar aracılığı ile değerledirmelerini alarak, verilen hizmeti denetlerler. Uluslararası seyahat standartları ve ülkemiz yasaları doğrultusunda hazırlanan bireysel hizmetler uzun yıllar edinilen tecrübeler ışığında ideal hizmet standartları oluşturularak müşterilerimize sunulur. Bu hizmet standarlarının sürekli denetim altında tutulması sürdürülebilir bir kalitenin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.
Travel Terminal, bireysel müşterileri yukarıda bahsedilen işleyiş nedeniyle, aldıkları serviste sürpriz yaşamazlar ve sunulan hizmetler arasında standart faklılığı hissetmezler. 

Kurumsal Hizmetler;
Travel Terminal'in Yurt dışında veya Yurt içerisinde bulunan çeşitli kurum ve kuruluşlar için verdiği seyahat hizmetleri ve ürünleridir. Yurt dışında ve Yurt içinde bulunan kurumsal firmaların ve çalışanlarının seyahat ihtiyaçları, özel turları, organizasyonları bu kapsamda karşılanmaktadır. Kurumsal müşterilerimiz, Travel Terminal ile sözleşmeli olarak sürekli çalışan şirketler olabildiği gibi, daha az seyahat ihtiyaçları olan ve sözleşmesiz çalışan şirketler de olabilmektedir. Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz etmek, sürekli seyahat eden çalışanlarının alışkanlıklarını belirlemek, standart ve kaliteli bir hizmet yelpazesi oluşturmak ekibimizin ana görevidir.
Kurumsal hizmetler kapsamında üretilen seyahat ürünlerinde genellikle talepte bulunan kurumun beğeni, istek ve yönelimleri ön plana çıkmaktadır. Kurumların farklı talepleri ve bütçelerinin olması, hizmet standartları üzerinde belirleyici olmakla birlikte, bu talepler Travel Terminal kalite standartlarına uygun olarak hazırlanır. Kurumsal Ürünlerin hazırlanmasında Travel Terminal ekibinin tecrübesi ve yönlendirmesi seyahat programları üzerinde sihirli bir dokunuş etkisi yaratır. Bu nedenle, Travel Terminal kurumsal müşterileri özenle hazırlanmış, titizlikle planlanmış, ideal ve ekonomik bir hizmet almaktadırlar. 


Travel Terminal Hizmetlerinin Kalite Standartları :
Dünya çapında bir hizmet alanı olan Seyahat endüstrisinin belirli yazılı kanunları ve tecrübeler ile gelişmiş yazılı olmayan etik kuralları bulunmaktadır. Bu kuralların uygulanması sayesinde, Hizmet Kalitesi, Piyasa fiyatları, Müşteri beklentileri ve yeni turizm destinasyonları oluşmasında belirli standartların oluşmasını sağlamıştır. Turizm Endüstrisine ait standatlardan müşteri açısından en önemlisi; Hizmet Kalitesi ve Fiyat politikasıdır. Travel Terminal Müşteri memnuniyeti açısından bu iki unsura son derece önem vermekte ve bu konuda başarılı bir yol haritası takip etmektedir. 

Hizmet Kalitemiz, Müşterilerimizin ortalama beğenileri göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Tüm hizmet branşlarında müşterilerimizce bizlere iletilen; görüşler, sorunlar, beğeniler ve öneriler bu ortalamanın oluşmasında dikkate alınmaktadır. Bu amaçla yol aldığımız sürece Müşteri memnuniyetimizin herzaman yüksek olacağına ve tüm ekibimizin de bu memnuniyet ortamında daha rahat hizmet vereceklerine eminiz. Hizmet kalitesi Travel Terminal'in hiçbir koşulda taviz vermeyeceği bir marka unsurudur.

Fiyat Politikamız, Müşteri beklentilerine göre, en uygun fiyatları sunmaya gayret göstermek şeklinde kısaca açıklanabilir. Bu amaçla fiyatlarımız basit, sade ve aldatmacadan uzak hazırlanırken, ekonomik ve ideal kalitede bir hizmet üretmek için çaba sarfedilmektedir. Bu nedenle Ucuz değersiz ürünler yerine, daha düşük kâr marjları ile hazırlanmış belirli kalitede Uygun hizmet üretmeye gayret gösterilmektedir. 

Müşteri İlişkileri, Hizmetlerimizin oluşmasında önem verdiğimiz unsarlardan bir tanesidir. Ürünlerimizin doğru tanıtılması, tüm bilgilerin aktarılması ve müşterimizin talebinin doğru anlaşılması sorunsuz bir hizmet için birincil kuraldır. Doğru yöntemler izlendiğinde ve ciddi şekilde takip edildiğinde hizmet başarımızı son derece olumlu etkilediği birçok defa test edilerek kanıtlanmıştır. Bu amaçla Müşterilerimizin hizmet alım aşamalarını kayıt altında tutarak denetlemekteyiz. Bu sayede müşterimizin hizmet alımı ve sonrasında karşılaşabileceği sorunlara daha hızlı ve daha kesin çözümler üretebilmekteyiz. Tüm bu uygulamalar ışığında Travel Terminal, Müşterisinin düşüncelerini dinleyen, empati kurabilen, oluşabilecek sorunları daha ciddi yönetebilen bir çalışma yapısını tercih etmektedir.

Personel ve Hizmet ekibi, konusunda uzman, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet üretebilen bir yapıdadır. Hizmet ekibimizin Travel Terminal'in müşteriye yansıyan yüzü olması nedeniyle ayrı bir hassasiyet ve önem gösterilmektedir. Hizmet Ekibinin belirli kalite ve standartlarda hizmet üretmesi yönetim tarafından çeşitli teknolojik imkanlar ile denetlendiği gibi Müşterilerimizin bu yönde edindikleri olumlu ve olumsuz gözlemlerde titizlikle incelenmektedir. 


Vizyonumuz ;
Müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör içerisinde itibarlı, saygın ve güvenilir bir marka olmak.

Misyonumuz ;
Sektöre yeni fikirler ve projeler ile hizmet vermek,  
Bireysel ve kurumsal hizmetlerimizi sürekli geliştirmek,
Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak,
Toplumsal değerlere sahip çalışmak ve sürdürülebilir Turizmi desteklemek,
Mesleki etik ve değerlere sahip bir Turizm Politikası izlemek,
Aranılan ve tercih edilen bir Seyahat Acentası olmak...
Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.