GAP Turu 1Gece 2Gün (Uçak)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GAP TURU 

1 GECE 2 GÜN - UÇAKLI  KÜLTÜR TURU

Havayolu ile Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: Mardin Turu, Şanlıurfa Sıra Gecesi


  Sabah erken saatlerde Mardin’ e inişimizin ardından kahvaltımızı alıyor; Güney Doğu Turumuza ilk durağı, Süryanilerin1610 yıllık en önemli manastırı olan; Mor Gabriel Manastırı ‘nı ziyaret ederek başlıyoruz. Ziyaretimizin ardından, birçok diziye konuk olmuş ve adeta el yapımı gümüş işlemeciliğinin (Telkari) vitrini olan şirin ilçe, Midyat ’a geçiyoruz. Midyat Evleri 'ni yakından görebileceğimiz ara sokaklarından geçerek Sıla Dizisi'nin çekildiği Konuk Evi’ ni geziyor ve Midyat merkezde vereceğimiz serbest zamanda Aşk Bir Hayal Dizisi’ nin çekildiği Gelüşke Han’ ı da görme fırsatı buluyoruz. Sonrasında, dinler ve kültürler diyarı Mardin’ deyiz. Dünya’ nın en yaşlı şehirlerinden birisine; Mardin’ e varmadan önce; İsa’dan sonra 5. yüzyılda inşa edilen; 640 yıl boyunca Süryani Ortodoks patriklerinin ikametgah yeri olan Deyrul Zafaran Manastırı ’ nı ziyaret edeceğiz. Mardin ’de alacağımız öğle yemeğimizde, Mardin ’ in geleneksel lezzetlerini tatmamızın ardından, ilk olarak insan yaşamının ilginç bir betimlemeyle anlatıldığı Kasımiye Medresesi ’ ni geziyoruz. Binlerce yıllık tarihin taş evleri ve dar sokaklarında yapacağımız yürüyüşle Ulu Camii ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından vereceğimiz serbest zamanda Mardin Çarşısı’ nı geziyoruz. Mardin Turumuzu tamamladıktan sonra, konaklayacağımız ve Sıra Gecesi’ ne de katılacağımız otelimize gitmek üzere Şanlıurfa’ ya doğru yola çıkıyoruz.


  2. Gün: Şanlıurfa, Gaziantep Turu


  Otelimizde alacağımız kahvaltıyla güne, Peygamberler Şehri’nde başlıyoruz. İlk ziyaretimizi  Harran ’a gerçekleştiriyoruz… Dünya’ nın ilk İslam üniversitesi olma önemine sahip Harran Üniversitesi ’ni ve Ulu Camii kalıntılarını görebilecek; nesiller boyunca tarihi Konik Evler ’de yaşama geleneğini sürdüren bir aileye misafir olacak; Harran kültünü yakından tanıyacağız. Ardından Şanlıurfa ’ ya geçiyoruz. Şehrin merkezinde ziyaretçilerini ağırlayan Balıklı Göl ’ ü ziyaret ederek; bu güzel mekanı fotografladıktan sonra  Ayn–ı Zeliha Gölü, Halil ür Rahman Gölü , İbrahim Peygamber'in doğduğu mağara ve Mevlidi Halil Camii ’ ni gezerek turumuzu tamamlıyoruz. Urfa’ da vereceğimiz serbest zamanda; Urfa’ nın yöresel lezzetlerinden oluşan öğle yemeğimiz sonrası; geleneksel çarşısında alışverişimizi yaparak; Şanlıurfa Turumuzu tamamlamayacağız. Ardından son durağımız Gaziantep ’ e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’ de ilk durağımız; mimari ve teknolojik açıdan dünyanın önde gelen müzesi; Zeugma Mozaik Müzesi … Zeugma ’dan gelen mozaiklerin sergilendiği müzede, dünyaca ünlü Çingene Kızı Mozaği’ni de görebileceğiz. Ardından Gaziantep Çarşısı ’nda vereceğimiz serbest zamanda ünlü Bakırcılar Çarşısı ’nı gezebilecek; yörenin geleneksel ürünlerinden satın alma imkanı bulabileceğiz. Gaziantep Turumuzu da tamamlamamızın ardından; dönüş seyahatimiz için Gaziantep Havaalanı’ na gidiyoruz. Gaziantep 'ten gece uçuşu ile ayrılarak keyifli ve kısa turumuzu tamamlıyoruz.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş Havayolları ile ulaşım
  Tur süresince gezi mekanlarına ulaşım
  Araç içi ikramlar
  1 Gece Şanlıurfa' da konaklama
  1 Sabah Kahvaltısı
  1 Akşam yemeği
  Rehberlik
  Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
  Bahşiş ve diğer harcamalar
  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri 
  Öğlen yemekleri

  Harita

  Hava Durumu

  GAZIANTEP GAZIANTEP

  Fiyatlar

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  GAP Turu 1Gece 2Gün (Uçak) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

  * Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

  * Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.