Abant Yayla Yürüyüş Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ABANT YAYLA YÜRÜYÜŞ TURU

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Yürüyüş Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar
Toplam Yürüyüş Mesafesi ve Süresi: 9,5 km – 3,5 saat
Zorluk Derecesi: 2 (Orta)  
İstanbul’dan Uzaklığı: 276km.

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 19 Mayıs
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (06:00)
  • 1. Avcılar (06:10)
  • 2. Bakırköy (06:30)
  • 3. Cevizlibağ (06:40)
  • 4. Mecidiyeköy (06:50)
  • 5. Kadköy (07:15)
  • 6. Yenisahra (07:20)
  • 7. Esenkent (07:30)
  • 8. Pendik (07:40)
  • 9. Çayırova (08:00)

 Detaylı Durak Tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

ABANT YAYLA YÜRÜYÜŞÜ

Günün Programı: Saat 10.30’da Abant Milli Parkına giriş yapıp, aracımızdan inerek yürüyüş hazırlığımızı tamamlayıp, rehberlerimizin bölge ve yürüyüş hakkında yapacağı bilgilendirme sonrasında göle bakan en yüksek tepe olan Kıble Tepe’ye doğru yola çıkıyoruz. 1350 metreden 1600 metreye doğru yükseleceğiz ve Abant’ın enfes güzelliğini zirveye yakın bir yerden seyredeceğiz. Kıble Tepede verilecek kısa bir mola ardından, sırasıyla Çeşmeli Yaylasına inip, burada çeşmelerden su içip, daha sonra Çiçekli Yaylaya geçip kalmışsa çiçekler arasında fotoğraf çekip, Mudurnu yol ayrımı üzerinden Batı Tepesi sırtlarına çıkacağız ve bir kez de buradan Abant Gölü’nün ve çevresinin güzel manzarasını seyredeceğiz. Son olarak da Örencik yaylasının kıyısına inerek, buradan aracımıza doğru göl kenarından yürüyüşümüze devam edeceğiz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Gidiş-dönüş ulaşım
 Araç içi ikramlar ( su )
 Öğle Yemeği  (Kumanya Paketi verilmektedir. )
 Rehberlik
 Doğada ihtiyaç duyulabilecek bilgiler eğitimi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Yolculuk süresince alınan ekstra yiyecek ve içecekler,
 Sabah kahvaltısı,
 Kişisel yiyecek ve çeşitli alışverişler,

Harita

Hava Durumu

BOLU BOLU

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
19.05.2018120.00 TL120.00 TL 120.00 TL-Taksitler »

Yorumlar


Abant Yayla Yürüyüş Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

YÜRÜYÜŞÇÜLERİN GETİRMESİ GEREKEN MALZEMELER
Önemli Uyarı : 
Bu turumuz bir doğa yürüyüşüdür. Tüm katılımcılarımızın Tur günü, aşağıdaki donanımlara sahip olarak gelmelerini önemle rica ederiz. Bu teknik ekipman ve donanımların bazıları yürüyüş günü kullanılmaz fakat Acil durumlarda hayati derecede önemli ekipmanlaradır. Yürüyüş günü gerekli asgari donanım ve fiziki şartlara sahip olmayan katılımcılarımız Grup Güvenliği nedeniyle yürüyüşe dahil edilmez.

Dört Mevsim Yanınızda Olması Gereken Malzemeler
1. 25-30 lt. hacimli sırt çantası
2. Yürüyüşe uygun bot (doğaya çıkıldığında bot gereklidir)
3. Yürüyüşe uygun giyim (sentetik giyim tercihimizdir)
4. Kafa feneri
5. Düdük
6. Varsa, çok maksatlı pense veya çakı
7. Şapka
8. Güneş gözlüğü
9. Yedek çorap
10. Rüzgarlık
Sonbahar ve Kış Mevsimlerinde Gerekli Ekstra Malzemeler:
11. Bere
12. Eldiven
13. Tozluk
14. Yağmurluk veya panço
15. Yedek tshirt
16. Polar anorak 

 

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Günübirlik Treking Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası Minibüs araç, 16 - 31 arası Midibüs araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır.

* Yürüyüş Turlarımıza 12 yaşından büyük tüm misafirlerimiz katılabilmektedir.

* Tur katılımcıları arasında Ekipman ve Fiziki koşullar itibariyle Yürüyüşe uygun olmayan kişiler olduğu takdirde; Rehberimiz yürüyüşe uygun olmayan katılımcımızı araç ile birlikte, yürüyüş sonunda buluşmak üzere bırakabilir. Rehberlerimizin her konuda önceliği Grubun Yürüyüş Güvenliği olup, grubun yapacağı yürüyüşte alacağı tüm kritik güvenlik kararlarında tam yetkilidir. Şirketimiz tur grubu içerisinde yürüyüşe uygun görülmeyen bir katılımcı için herhangi bir iade yapmamaktadır.  

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Günübirlik Treking / Yürüyüş Turları bir doğa aktivitesi olup herhangi bir Kültürel - Tarihi mekan ziyareti bulunmamaktadır. Turlarımızda görev alan Rehber konumunda bulunan yetkililerimiz Doğada Hayatta kalma ve Doğal alanlarda grubun güvenli şekilde bir noktadan diğerine geçişini yapması konusunda yetkin mihmandarlardır.

* Tur güzergahında yapılacak yürüyüş parkurları ve konaklama süreleri Rehberimiz tarafında zorunlu nedenlerle değiştirilebilir. Acente bu nedenle programın akışı ve yürüyüş güzergahı sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. İptal Şartları

* Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kala %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

* Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.