Acarlar Longozu Karasu Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ACARLAR LONGOZU KARASU TURU

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 19 Mayıs
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  ACARLAR LONGOZU KARASU TURU

  Sabah belirtilen buluşma noktalarından aracımıza katılımınızla gezimiz başlıyor. Tüm misafirlerimiz aracımızda yerlerini aldıktan sonra sabah ikram servisimiz başlamaktadır. Sabah aracımızda hareket halindeyken gerçekleştirdiğimiz kahvaltımızdan sonra TEM otoyolunu kullanarak ve yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuktan sonra Sakarya il merkezi Adapazarı kenarından geçerek Poyrazlar gölüne ulaşıyoruz. Göl kenarında kısa bir yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından buradan ayrılarak, Sakarya nehrinin Karadeniz ile buluştuğu yerde kurulmuş olan Karasu ilçesine ulaşıyoruz. Burada Nehrin Deniz ile buluştuğu noktada kısa bir yürüyüş yapıyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Karasu 'dan ayrılarak kısa bir seyahat ile Acarlar Longozuna ulaşıyoruz. Türkiye'nin tek parça en büyük Longozu yani Su basar ormanı olan Acarlar Longozu kenarında kısa bir yürüyüş ile bu doğa harikasını keşfediyoruz. Burada öğlen yemeğimizi keyifle alıyor ve bu güzelliğin tadına varıyoruz. Yemek sonrası buradan ayrılarak bölgenin keyifli kaçamak noktalarından Maden deresine ulaşarak şırıldayarak akan dere kenarında kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş sonrası dinlenme molasını takiben bölgeden ayrılarak dönüşe geçiyoruz. Yine Tem otoyolunu kullanarak İstanbul'a Saat 20:30 civarında buluşma noktalarımızda sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz...

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım
  Araç içi ikramlar
  Sabah ikramı ( Lunch Box )
  Öğle Yemeği
  ( Set Menü : Tereyağlı Ezogelin çorbası, Ana yemek ( Balık Çupra, Levrek  / Köfte / Tavuk / Çoban Kavurma ),  Salata, Tatlı, 1 alkolsüz içecek )
  Rehberlik
  Milli Park vb. giriş ücretleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Mola duraklarımızda alınan yiyecek ve içecekler
  Bahşiş ve diğer harcamalar
  Öğle yemeğinde alınan menü harici ekstralar

  Öneli Dip Notlar :
  * Bu tur programı Günübirlik bir turdur. Tur aynı gün İstanbul 'dan hareketle başlar ve İstanbul 'a dönüş ile tamamlanır.
  * Tura sadece belirlenmiş duraklardan katılım sağlanır.
  * 10 kişi üzeri Grup Rezervasyonlarda ; tamamı aynı duraktan binmek şartı ile güzergah üzerinden farklı bir durak eklenebililir. Grup tarafından rezervasyon esnasında talep edilmelidir. 
  * Tur programı, Tur Fiyatları ve bu tura ait sirküler bir bütündür. Her yeni sirkü bir önceki sirküleri geçersiz sayar.

  Harita

  Hava Durumu

  KOCAELI KOCAELI

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  19.05.2018120.00 TL120.00 TL 120.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 100.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 100.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Acarlar Longozu Karasu Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.   İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.