Ankara Şehir Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ANKARA ŞEHİR VE KÜLTÜR TURU

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & KÜLTÜR & KEYİF TURU

İstanbul'dan  en ekonomik ve keyifli dolu şehir ve kültür turları...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 23 Nisan
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  ANKARA ŞEHİR TURU, ANITKABIRMÜZESİ, ANKARA KALESİ, ANADOLU MEDENİYETLERİ, CUMHURİYETMÜZESİ VE GENİŞ KAPSAMLI KÜLTÜR TURU


  Gece geç saatlerde İstanbul'dan çıkış yaparak yaklaşık 6 saat süren bir yolculuktan sonra Ankara'ya ulaşıyoruz.  Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte aracımızda aldığımız kahvaltı ikramlarımızla güne başlıyoruz. Şehir merkezine ulaştıktan sonra gerçekleşecek Ankara Şehir Turumuzda gün boyunca gezeceğimiz yerler:  Anıtkabir ve Müzesi,  Atatürk Evi , Ankara Kalesi , Anadolu Medeniyetleri Müzesi , Cumhuriyet Müzesi  ( 2. T.B.M.M. binası ), Kurtuluş Savaşı Müzesi ( 1.T.B.M.M. binası ), Ankara Etnografya Müzesi olacak.  Gezimizi tamamladıktan sonra tekrar Tem otoyolunu kullanarak İstanbul'a dönüş yapıyoruz. Grubumuzu aldığımız noktalarda bırakarak, yeni bir gezide buluşmak üzere ayrılıyoruz.

  Not: Bu tur programı Gruplara Özel olarak satışa sunulmuştur. Bireysel Satış yapılmamaktadır. Tur içeriği, Tarihi ve hareket yerleri grubun taleplerine göre hazırlanmaktaıdır. Yukarıda yer alan program örnek olarak hazırlanmıştır.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım
  Araç içi ikramlar
  Araç içerisinde Sabah kahvaltısı ikramı ( Lunch Box ) 
  Öğle Yemeği ( Set Menü )
    Rehberlik

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

    Yolculuk süresince alınan ekstra yiyecek ve içecekler
    Bahşiş ve diğer harcamalar
    Öğle yemeğinde alınan menü harici ekstralar
    Müze giriş ücretleri

  Öneli Dip Notlar :
  * Bu tur programı Günübirlik bir turdur. Tur aynı gün İstanbul 'dan hareketle başlar ve İstanbul 'a dönüş ile tamamlanır.
  * Tura sadece belirlenmiş duraklardan katılım sağlanır.
  * 10 kişi üzeri Grup Rezervasyonlarda ; tamamı aynı duraktan binmek şartı ile güzergah üzerinden farklı bir durak eklenebililir. Grup tarafından rezervasyon esnasında talep edilmelidir. 
  * Tur programı, Tur Fiyatları ve bu tura ait sirküler bir bütündür. Her yeni sirkü bir önceki sirküleri geçersiz sayar.

  Harita

  Hava Durumu

  ANKARA ANKARA

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  23.04.2018150.00 TL150.00 TL 150.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 130.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 130.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Ankara Şehir Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 


  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.