Antalya Olimpos Çıralı Adrasan Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ANTALYA OLİMPOS ÇIRALI ADRASAN TURU 

5 GECE 6 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 

Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri

4 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik & 4 Kahvaltı & 4 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 13 Haziran
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: İstanbul - Antalya ( Gece Yolculuğu)


  Gece buluşma noktalarımızdan aracımıza katılımınızla birlikte Antalya 'ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 12 saatlik bir seyahat ile Olimpos'a sabah saatlerinde ulaşıyoruz.


  2. Gün: Olimpos- Serbest dinlenme zamanı


  Sabah otele varış, yerleşme, dinlenme ve bölge keşif (serbest zaman, deniz, havuz, orman gezisi vb.) Konaklama otelimizde.


  3. Gün: Olimpos - Ulupınar Gezisi


  Sabah kahvaltıdan sonra tarihi Helenistik döneme kadar uzanan ve Likya konfederasyonunun üyesi olan Olympos antik kentine doğru yol alıyoruz. Antik kentimizi gezdikten sonra öğle yemeği için gürül gürül akan sularıyla meşhur, gölgelikler içinde alabalık veya sac kavurma yiyeceğimiz Ulupınar'a geliyoruz. Burada Ulupınar da ki kısa doğa gezimizden sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizin ardından sahile inip ateş yakıyor, gitar ve mehtap Akdeniz'in serin sularıyla rüyalar alemine dalıyoruz


  4. Gün: Yemekli Günübirlik Mavi Tur


  Sabah kahvaltımızın ardından tatilimizin en heycanlı kısmı için hazırlıklar yapıyoruz. Yanımıza mayolarımızı, havlularımızı alarak Tekne Turuna çıkıyoruz. Koylarda ve durduğumuz tüm noktalarda bol bol yüzüyoruz. Tekne Güzergah'ımız : Adrasan 'dan hareket , Sazak Koyu, Çoban Limanı, Ceneviz, Olympos kıyısı ve Adrasan 'a dönüş. Tekne turu sonrasında otele dönüş ve konaklama otelimizde.


  5. Gün: Olimpos Serbest zaman


  Bugün Olimpos 'da serbest günümüz. Tırmanış veya treking yapılabilir, isteyenler kumsalda uzanıp, denize girebilirler.


  6. Gün: Antalya - İstanbul ( gündüz yolculuğu )


  Sabah kahvaltımızın ardından Adrasan - Olympos - Çıralı 'da bulunan bütün mitolojik tanrılara veda ediyor ve İstanbul'a doğru yola koyuluyoruz.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş Dönüş Ulaşımlar 
  Araç içi ikramlar
  Rehberlik hizmeti
  4 Gece Otel Konaklaması
  5 sabah kahvaltısı 
  4 akşam yemeği
  Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Otelde ve Molalarda yapılan şahsi harcamalar 
  Ören yeri giriş ücreti ve öğle yemekleri
  Öğlen yemekleri
  Tekne Turu- Mavi Tur

  Harita

  Hava Durumu

  ANTALYA ANTALYA

  Fiyatlar

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  13.06.2018 4* OTELLER VB.890.00 TL1100.00 TL 890.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 450.00 TL
  7 - 12 Yaş 600.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 450.00 TL
  7 - 12 Yaş 600.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Antalya Olimpos Çıralı Adrasan Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.