ATV Paintball Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ATV PAİNTBALL TURU 

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  ATV Paintball Turu

  Belirlenen noktalardan hareket edecek aracımızla yaklaşık 45 dakikalık yolculuğun ardından doğa içerisindeki tesisimize ulaşıyoruz. Tesisimizde aktivitelerimize göre gruplara ayrılarak günümüze başlıyoruz. (Seçilen aktvitelerin ücretler tesise ödenmektedir.) Aktivitelerin ardından dönüş saatlerinde kalkan aracımız ile dönüş yapıyoruz.

  EK BİLGİLER :

  ATV Açılımı: ATV, All Terrain Vehicle’dır ve her tür zeminde gidebilen araç anlamına gelir. ATV Safari ATV araçları ile tamamen orman içi parkurlardan oluşan bir rotanın izlenip heyecan – adrenalin dolu bir gezi programıdır. Tesiste bulunan ATV'ler Yamaha YFM 125G Grizzy modeldir.

  PAINTBALL :
  Boya topu atan silahlar ile yapılan bir strateji, savaş oyunudur. Oyun süresince 2 takım verilen görev doğrultusunda karşılıklı olarak savaşırlar. Boya topu ile vurulan oyuncu oyundan çıkmış olur. Arkadaş grubunuz ile katılabileceğiniz, zevkli oldugu kadar adrenalin dolu bir programdır.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Aktivite alanına Gidiş-dönüş ulaşım
    Rehberlik

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Paintball oyunları (30 dk. Eğitim + Ekipman + 1 Saatlik oyun) kişibaşı 50 TL 
  Atv Sürüşü ( 30 dk. Eğitim + 1 Saatlik sürüş )  kişibaşı 120 TL
  Tesiste Kahvaltı (isteğe bağlı) 
  Tesiste Öğlen yemeği  (isteğe bağlı)

  Harita

  Hava Durumu

  Fiyatlar

  Yorumlar


  ATV Paintball Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.   İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.