Günübirlik Bağbozumu Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BAGBOZUMU TURU 

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 11 Ağustos
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  İSTANBUL - TEKİRDAĞ- ŞARKÖY- MÜREFTE BAĞBOZUMU TURU

  Sabah belirtilen duraklarımızdan hareket ile ülkemizde üzüm üretiminin başkenti olarak bilinen Tekirdağ bölgesine hareket ediyoruz. Sabah kahvaltı ikramlarımızı araç içerisinde kahvaltı ikramı olarak aldıktan sonra Tekirdağ'da mola veriyoruz. Molamızın ardından Tekirdağ'da kurulmuş ve yeni teknikler ile üzüm üretimi yapan bağları ziyaret ediyoruz. Üzüm bağlarını ve Şaraphaneleri inceledikten sonra tesisi yöneticilerinden detaylı olarak bilgiler alıyor ve tadımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Aktivitelerimizin sonrasında bölgeden ayrılarak Şarköy'e doğru seyahatimize devam ediyoruz. Öğlen saatlerinde seyahatimizi sonlandırıyor ve ülkemizin en uzun sahil şeridine sahip ilçesi Şarköy'e ulaşıyoruz. İlçenin genel yapısı hakkında sizelere verilen kısa bilgilendirmeden sonra öğlen yemeğimizi almak üzere restoranımıza geçiyoruz. Set menü olarak alınan Öğlen yemeğinden sonra turumuzun Mürefte bölümüne geçiyoruz. Mürefte hakkında sizlere aktardığımız kısa bilgilendirmeden sonra Mürefte Şarap ve Bağcılık Müzesine ilerliyoruz. Ziyaretimizden sonra arzu eden misafirlerimiz için Mürefte sahilinde bulunan çay bahçelerinde çay ve kahve keyfi molası verdikten sonra bu şirin belde den ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Seyahatimizi bu bölümünde Marmara Bölgesinin en az bilinen noktası olan Uçmakdere yarlarından manzara seyrederek Tekirdağ'a ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz mola süresinde, arzu eden misafirlerimiz Tekirdağ Köftesini tadabilirler. Molamızın ardından saat. 21:00 civarında İstanbul'a ulaşıyor ve buluşma noktalarımızda vedalaşıyoruz. 

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Tur araçlarımızla, gidiş, dönüş ulaşım hizmetleri,
  Araç içi İkramlar,
  1 Sabah Kahvaltısı ikramı, ( Lunch Box Kahvaltı paketi )
  1Öğlen Yemeği , ( Set Menü )
  Program süresince üzüm bağlarında yapılan etkinlikler, 
    Rehberlik,

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Bağ, Tesis, Müze Giriş ücretleri, Tadım, Rehberlik hizmetleri Toplam 25 TL  
  ( Bu ücret Tur ücreti ile birlikte tahsil edilmektedir. )
  Yolda ve molalarda alınan yemek ve içecekler,
  Yemekte alınan alkollü/alkolsüz içecekler
  Bahşişler, kişisel alışverişler

  Öneli Dip Notlar :
  * Bu tur programı Günübirlik bir turdur. Tur aynı gün İstanbul 'dan hareketle başlar ve İstanbul 'a dönüş ile tamamlanır.
  * Tura sadece belirlenmiş duraklardan katılım sağlanır.
  * 10 kişi üzeri Grup Rezervasyonlarda ; tamamı aynı duraktan binmek şartı ile güzergah üzerinden farklı bir durak eklenebililir. Grup tarafından rezervasyon esnasında talep edilmelidir. 
  * Tur programı, Tur Fiyatları ve bu tura ait sirküler bir bütündür. Her yeni sirkü bir önceki sirküleri geçersiz sayar.

  Harita

  Hava Durumu

  TEKIRDAG TEKIRDAG

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  11.08.2018150.00 TL150.00 TL 150.00 TL-Taksitler »

  Yorumlar


  Günübirlik Bağbozumu Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.   İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.