Bodrum Gökova Mavi Tur (Gulet)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BODRUM GÖKOVA MAVİ TURU 

7 GECE 8 GÜN - TEKNE İLE MAVİ TUR

Havayolu ile Gidiş Dönüş & 7 Gece Teknede  Konaklama 
& 7 Kahvaltı + Öğlen Yemeği + 7 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası 

Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 11 Temmuz
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: BODRUM Gidiş Seyahati

  Saat 15:30 dan itibaren konuklarımız karşılama görevlisi tarafından kamaralarına yerleştirilir. Tur ve tekne hakkında kısa ön bilgiler verilir. Yatta servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme limanda yapılır. Arzu eden Konuklarımız Bodrum’u gezebilirler.


  2. Gün: Bodrum - Alakışla bükü – Çökertme

  Sabah Konuklarımız kahvaltılarını yaparlarken Kaptanımız liman çıkış işlemlerini tamamlar ve kahvaltıdan sonra Rehberimiz ve Kaptanımız tarafından konuklarımız yat mürettebatı ile tanıştırılır, turla ilgili bilgiler aktarılır ve  harita üzerinde gidilecek yerler hakkında kısa bilgiler verilir. Kahvaltı ve info toplantısından sonra Alakışla bükü’ne hareket. Arzu edilirse Alakışla Bükündeki eski Bizans köyü harabeleri gezilebilir. Akşam yemeği ve geceleme şirin bir balıkçı köyü olan Çökertme’de.


  3. Gün: Çökertme - İngiliz limanı

  Kahvaltıdan önce masmavi sulara sahip Tuzla koyu’na hareket. Tuzla’da öğle yemeği ve yüzme molası. Akşam yemeği ve geceleme İngiliz limanı 'nda. Buraya İkinci Dünya Savaşı’nda İngiliz Donanmasına ait gemiler saklandığı için İngiliz limanı denmektedir.


  4. Gün: İngiliz limanı - Karacasöğüt

  Kahvaltı karcasöğütte, burada teknenin yeniden su ve kumanya takviyesi yapabilmesi için uzun bir süre kalması gerkiyor, bizde misafirlerimiz sıkılmasın diye buradan Dalayan çamur banyosu ve İztuzu Plajı'na jeepler ile jeep safari turu düzenliyoruz tam günlük bir turdur ekstra ücretlidir. Akşam yemeği ve geceleme, çam ağaçları ile çevrili şirin bir balıkçı köyü olan Karacasöğüt’de. Arzu edilirse buradan Marmaris’e gezi düzenlenebilir. Marmaris yolu 20 dakika sürer.


  5. Gün: Karacasöğüt – Sedir adası - Löngöz

  Kahvaltıdan sonra Sedir adası ’na hareket. Burada Hellenistik-Roma çağından kalma eski Kedreai ören yeri bulunmaktadır. Burası Orta çağda Rodos’lu şövalyelerin barınak yeri olarak kullanılmıştır. Adada, kilise, tiyatro, nekropol, ev kalıntıları ve şövalye armaları görülebilir. Adada bulunan kitabelerde Kleopatra’nın bu adaya geldiği ve denize girdiği anlatılır. Bu nedenle adadaki küçük koya Kleopatra Plajı denir. Bu plajdaki bulgur tanelerine benzeyen deniz hayvanlarının kalıntılarından oluştuğu sanılan kumları almak yasaktır. Efsaneye göre Kleopatra’nın yöreyi çok beğendiğini gören Romalı Antonius gemilerle Kuzey Afrika’dan buraya kum taşıtmıştır. Bu tür kum bugün yalnızca Tunus’ta vardır.

  Sedir Adası ’na giriş ücretlidir. Akşam yemeği ve geceleme bir doğa harikası olan Löngöz ’de yapılır. Arzu eden konuklarımız ormanda akşam yürüyüşü yapabilirler.


  6. Gün: Löngöz – Orak adası

  Kahvaltıdan önce Kargılı koyu’na hareket. Öğle yemeğinden sonra berrak sulara sahip Orak adası’na gidilir. Akşam yemeği ve geceleme bu güzel adada yapılır.


  7. Gün: Orak adası – Papuçburnu - Bodrum

  Kahvaltıdan sonra Papuçburnu’na hareket. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra Haremten koyu. Bu koyda saat 5 çayı servisinden sonra Bodrum limanı’na giriş. Geceleme Bodrum limanında yapılır.


  8. Gün: BODRUM Dönüş Seyahati

  Kahvaltıdan sonra en geç saat 10:30 da yattan güzel anılarla ayrılış.

   

  Not : Kaptan; hava, rüzgar ve diğer doğal şartlarına göre rota ve koylar değişiklik yapabilir. 


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   7 Gece Teknede konaklama 
   Teknede alınan 7 Sabah Kahvaltısı
   Teknede alınan 7 Öğlen Yemeği
   Teknede alınan 7 Akşam Yemeği 
   Zorunlu Seyahat Sigortası 

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Gidiş-dönüş ulaşım ( Uçak yada Otobüs ile ) 
   Limana ulaşım transferleri
   Teknede ve yemeklerde alınan içecekler 
   Bahşiş ve diğer harcamalar 
   Programda ekstra belirtilen tur ve geziler  

  Harita

  Hava Durumu

  BODRUM BODRUM

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  11.07.20202000.00 TL2600.00 TL 2000.00 TL-Taksitler »

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  Bodrum Gökova Mavi Tur (Gulet) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

  Mavi Tur Tekneleri; Klimalı (ekstra) / Klimasız ve değişik oda sayısı bulunmaktadır. Boyutları ve özellikleri değişkenlik göstermektedir. Tüm program ve 7 Gece Konaklama Teknede gerçekleşir.

  Mavi Tur Seyahati ve Tekneler Hakkında Bilgi ve Uyarılar :

  Mavi Yolculuk : Geleneksel gulet yatlarıyla yapılan Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimidir. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuk’dan yana kullanmaktadırlar. Mavi Tur süresince tüm seyahatler ve konaklama teknede gerçekleşir. Tur süresi boyunca denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca mavi turlar az kişi ile yapılan bir tur olduğu için, misafirler çok kısa süre içerisinde teknede bulunan diğer yolcular ve mürettebat ile kısa süre içerisinde kaynaşarak dostluklar geliştirirler. Tekne demir aldıktan sonra artık kimse misafir değildir ve grubun ayrılmaz bir parçasıdır. Yolcuların bu nedenle birbirlerine karşı hoşgörülü, anlayışlı ve uyumlu olması beklenir. 

  Standart Gulet Tekneler : Genelllikle 3-4 kişilik mürettebat ekibinin yönettiği, çeşitli boyutlarda ve özelliklerde olan Ahşap teknelerdir. 12-32 arasında değişen konaklama kapasiteleri ile küçük bir gruba keyifli bir tatil imkanı sunarlar. Mavi Turlarda kullanılan Standart Guletlerde klima imkanı bulunmamaktadır. Standart üstü daha Lüks Guletlerde Klima imkanı da bulunabilmektedir.

  Kamaralar (Odalar) : Değişik ölçülerde olmakla birlikte, iki kişilik, küçük ve sadedir. Teknelerin büyük çoğunluğunun odaları (kamaraları) Frencbed yataklıdır (1 adet çift kişilik yatak ). Bazı teknelerde Twin bed yatak ( iki ayrı tek kişilik yatak ) oda bulunmaktadır. Eğer böyle bir talebiniz varsa mutlaka önceden sormalısınız. Teknelerin tamamında oda içerisinde tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Teknelerde günlük hayat genelde güvertede geçer ve odalar sadece yatmak, dinlenmek, uyumak için tercih edilir. Bu nedenle standart gulet kamaraları zaruri ihtiyaçları karşılayacak şekilde, basit ve lüksten uzaktır. Hatta bazı geceler konuklar, odalarına dahi gitmez ve güverte üzerinde yıldızların altında uyumayı tercih ederler.

  Ekipman ve Donanımlar : Teknelerde 220 volt elektrik bulunmaktadır. Birçok teknede,yüzme ekipmanları, olta takımı gibi ekipmanlar da bulunmaktadır. Günlük yemeklerin hazırlandığı bir mutfak, duş ve genel kullanım için temiz su, TV izlemek, yemek ve sohbet için çok amaçlı bir salon gibi günlük hayatımızda gerekli imkanlar da Guletlerde yer almaktadır. 

   * Satışa açık tüm Mavi turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Mavi Turlarımızda katılımcı sayısı en az 10 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente turdan 7 gün önce turu iptal edebilir. 

  * Mavi Turlarımızda  0-2 yaş Bebek ve 3 - 6 Çocuk yolcu alınmamaktadır. Turu satın alan 6 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için yetişkin ücretleri geçerlidir. 

  * Mavi Tur tekneleriinde odalar ve boyutları değişkenlik göstermektedir. Oda yerleşim planı Tekne görevlilerince yapılmakta olup, tüm misafirlerimiz hazırlanmış oda yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Mavi Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle ilan edilmiş  seyahat planı üzerinde yaşanabilecek değişiklik ve aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Mavi Tur seyahati turlarında; Tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır.