Çeşme, Yunanistan Sakızadası Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ÇEŞME,YUNANİSTAN SAKIZADASI TURU 

4 GECE 4 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 

Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri

3 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 3 Kahvaltı & 3 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: İstanbul- Çeşme Gidiş Seyahati


    Cuma gece belirlenen noktalardan belirlenen saatte otobüsle hareketimizi takiben gece yolculuğu ile Çeşme'ye ulaşıyoruz.


  2. Gün: Çeşme - Çeşme Koyları Tekne Turu(extra)


    Sabah 08.00 sularında  Çeşme’ye varıyoruz. Bavullarımızı bırakmak ve kahvaltı almak için otelimize geçiyoruz.İsteyen misafirlerimizle hem yolculuğun yorgunluğunu atacağımız,mis gibi Çeşme havası alacağımız,enfes görsel şölen eşliğinde koyları göreceğimiz,yüzme molalarıyla ferahlayacağımız eğlenceli ve rahatlatıcı tekne turumuza (extra) geçiyoruz.Tekne turu Kara Ada'nın muhteşem koylarını kapsamaktadır. Toplam 4 ayrı yerde konaklanır; Eşek Adası ve Mavi Koy her turumuzda uğranılan yerlerdir. Bunun dışında havanın ve koyların yoğunluğuna göre Kış Limanı, Mercan Adası ve Makri adalarından ikisine de gidilebilmektedir. Öğle yemeğimizi (set menü: Balık veya Tavuk Izgara,Makarna,Mevsim Salatası) teknemizde alacağız.Animasyon gösterileri ile ayrı bir keyfi tadacak ve saat 17.30 Çeşme’ye varmış olacağız. Konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçeceğiz.
  Konaklama : çeşme
  Öğle Yemeği : Tekne Turunda alınacaktır(set menü: Balık veya Tavuk Izgara,Makarna,Mevsim Salatası).
  Akşam Yemeği : Otelimizde tur ücretine dahil açık büfe şeklindedir.


  3. Gün: Sakız Adası’na feribotla Geçiş-Sakız (Chios şehri) Gezisi


  . Saat 7.30 Civarı bavullarımızla lobide buluşuyor yarım saatlik kahvaltı için ayırdığımız vakitten sonra Sakız Adası feribotuna ulaşmak için otelden ayrılıyoruz. 9.30 başlayacak feribot seferimiz ve 50 dakika sürecek yolculuğumuzun akabinde sakız adasına ulaşıyoruz.otelimize geçmeden önce şehir tanıtım turuyla Sakız Kalesi – Osmanlı Mezarlığı – Medrese – Mecidiye Camii – Korai Kütüphanesi’ni geziyoruz. Önceden belirlediğimiz ve rehberimizin önerdiği bir noktada  öğle yemeği alınabilir (extra). akabinde otele dönülecektir ve serbest zamanda denize girebilirsiniz.
  Konaklama :  Golden Sand Hotel
  Kahvaltı:Otelimizde tur ücretine dahil açık büfe şeklindedir.
  Öğle Yemeği : Tur rehberinizin önereceği restaurantta Yunan Yemekleri (eksta)
  Akşam Yemeği : . Akşam saat belirlenen saatte otel  lobisinde buluşma ve akşam yemeğimizi canlı Yunanca Müzik eşliğinde yiyeceğimiz Tavernamıza gidiş. 
  Akşam yemeğimizde grup olarak bize ayrılan yerlere oturuyor ve menümüz her 4 kişiye fix menü olarak servis ediliyor. Limitsiz servis edilecek olan Uzo ve Şarap ise karafaki dediğimiz küçük cam sürahilerde açık olarak servis edilir. İsteyenler meşrubat ve bira da tüketebilirler.Eğlence geç saat de başlayıp geç biter İsteyen konuklar geç saate kadar kalabilirler.


  4. Gün: Sakız Adası - Karfas


  . Bu günü otelimizin plajı ve havuzundan da faydalanabilmeniz  dinlenme,yüzme ve şehirde serbest zaman geçirebilmeniz, alışveriş yapabilmeniz  adına sizlerin programına bıraktık.  Rehberiniz gün boyu soru ve taleplerinizde elinden geldiğince bilgi vermek için otelde olacaktır.Akşam için bir program belirlemek isterseniz de bu konu da destek olacaktır.
  Konaklama :  Golden Sand Hotel
  Kahvaltı:Otelimizde tur ücretine dahil açık büfe şeklindedir.
  Öğle Yemeği : otel ya da şehirde alınabilir.(extra)
  Akşam Yemeği: otel ya da şehirde alınabilir.(extra)


  5. Gün: Güney ada turu (extra):Armolia Köyü,Pirgi Köyü,Seramik Atölyeleri, Mesta Köyü,Aziz Taksiarhis Klisesi-Çeşme’ye dönüş-İstanbul’a dönüş


  Programımızın bu son günü adayı gezip tanımak isteyen misafirlerimiz ile Güney Ada Turu yapılır. Bu turumuz ekstradır .Bu tura katılmak istemeyen misafirlerimiz otelde ve ya şehirde zaman geçirme şansına sahip olabileceklerdir. Bu turda Sakız Adası’nın güneyinde bulunan Ortaçağ köyleri gezilir.  Otel’de rehberin belirlediği saat de yolcular valizleri ile birlikte hazır olurlar. Turda ilk durak seramikleri ile meşhur Armolia Köyü olur . Burada seramik atölyeleri gezilip sakız ağaçları yakından görülür. Daha sonra Pirgi Köy’üne  gidilir . Evlerin dış cephelerine uygulanmış süslemeleri bulunan bu köy gezilir.  Pirgi Köy’ü gezisinden sonra bir orta çağ köyü ve tamamen savunma amaçlı yapılmış Mesta Köy’üne  gidilir. Mesta Köy’ünde Aziz Taksiarhis klisesi ziyaret edilip köy içerisinde serbest zaman verilir.  Akabinde öncelikle Çeşme için feribot yolculuğumuz başlar. Ardından İstanbul’a dönüşe geçiyoruz.Sizleri aldığımız noktalara bırakırken bir sonraki Travel Terminal organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

    Lüks otobüsler ile ulaşım hizmetleri, 
    Araç içi ikramlar
    3 gece otel konaklaması,
    Otelimizde alınan 3 sabah kahvaltısı 
    Otelimizde alınan 3 akşam yemeği
    Rehberlik
    Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

    Öğle yemekleri
    Müze, Ören yeri giriş ücretleri
    Tekne Turları
    Molalarda, Yemeklerde, Otelde alınan extralar.

  Harita

  Hava Durumu

  IZMIR IZMIR

  Fiyatlar

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  Çeşme, Yunanistan Sakızadası Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

  * Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

  * Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.