Gökçeada Deniz Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GÖKÇEADA DENİZ TURU 

2 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  1. Gün: İstanbul - Kabatepe - Gökçeada Seyahati


  İstanbul da buluşma noktalarımızdan hareketle, Tekirdağ, Gelibolu, Kabatepe üzerinden Gökçeada ya ulaşıyoruz.


  2. Gün: Panoramik Şehitlik Turu, Gökçeada , Kefaloz Koyu, Deniz Yüzme Serbest zaman


  Sabah saatlerinde Eceabat'a ulaşıyor, kahvaltı molasının ardından Gelibolu Milli Parkı içinde kısa bir panoramik tur gerçekleştiriyoruz. Kısa gezimizin ardından Kabatepe İskelesi'ne gidiyor vesabah ilk feribot ile Gökçeada 'ya ulaşıyoruz. Otelimize yerleşip (oda müsaitliği olduğu takdirde uygulanır) biraz dinlendikten sonra Kefaloz'da denizin tadını çıkarıyoruz. Otele dönüşümüzü gerçekleştirdikten sonra dileyen misafirlerimiz için adanın keyfini sürebilecekleri extra taverna gecesi sunuyoruz. Taverna 'da eğlenmek isteyen misafirlerimiz ile birlikte akşamüstü ev yapımı şarapları ile ünlü Tepeköy'e doğru yola koyuluyoruz. Eski bir Rum köyü olan Tepeköy'de eğlencemizi yapıyor ve otelimize geri dönüyoruz.
  Extra Akşam yemeği ve Taverna : Baba Yorgo Taverna
  Etli Fix menü : Ordovr tabağı, Fırında Oğlak yada Balık, limitli alkollü içecek


  3. Gün: Gökçeada , Yüzme Molası, Dereköy, Bademli


  Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve Gökçeada plajlarında serbest yüzme molası veriyoruz. Öğlen yemeğinin ardından bir zamanlar 1950 hanesi, sineması ve iki kilisesi ile Gökçeada nın en büyük köyü olan Dereköy 'e hareket ediyoruz. Dereköy'ü gezdikten sonra ada'nın en güzel manzaraya sahip yerlerinden birinde bulunan Bademli Köyü 'nü geziyoruz. Daha sonra kuzu limanına geçiyor ve feribot saatimize kadar serbest zaman geçiriyoruz öğleden sonra feribotu ile yola koyuluyor, trafik yoğunluğuna göre gece 22:00 - 23.00 civarında İstanbul'a ulaşıyoruz. Yeni bir turumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda ayrılıyoruz.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım
  Araç içi ikramlar
  Rehberlik
  1 Gece Gökçeada otel konaklaması
  1 Sabah Kahvaltısı
  Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
  Bahşiş ve diğer harcamalar
  Müze ve Ören yeri, Plaj giriş ücretleri, feribot geçiş ücretlerii ( Kişibaşı 20 TL )
  Extra Taverna ve akşam yemeği ( Kişibaşı 60 TL )
  Öğlen yemekleri

  Harita

  Hava Durumu

  CANAKKALE CANAKKALE

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Gökçeada Deniz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

  * Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

  * Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.