Güney Ege Turu 4Gece 4Gün (Otobüs)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GÜNEY EGE  TURU 

4 GECE 4 GÜN -  KÜLTÜR VE DOĞA TURU

Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri

3 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 3 Kahvaltı & 2 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 14 Ağustos
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (21:00)
  • 1. Avcılar (21:15)
  • 2. Bakırköy (21:30)
  • 3. Cevizlibağ (21:40)
  • 4. Mecidiyeköy (22:00)
  • 5. Kadköy (22:20)
  • 6. Yenisahra (22:30)
  • 7. Esenkent (22:40)
  • 8. Pendik (23:00)
  • 9. Çayırova (23:15)

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL – FETHİYE GİDİŞ SEYAHATİ

İstanbul’dan gece hareketle Fethiye seyahatimizi gerçekleştiriyoruz. Gecemiz aracımızla seyahat halinde geçecek ve sabah erken saatlerde Gezi bölgemize ulaşarak son bulacak. Gece yolculuğu için rahat kıyafetler tercih ediniz.


2. Gün: FETHİYE - SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ

Sabah saatlerinde Fethiye’ye ulaşıyor ve kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Antalya-Muğla sınırını çizen Eşen Çayının kolu olan Karaçay'ın oluşturduğu Saklıkent kanyonuna gidiyoruz...Uzunluğu 18 km , yüksekliği 200 m olan ve en dar yeri 2metreye kadar düşen Saklıkent’te bir günde 2 mevsimi yaşamanın tadına varıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Ölüdeniz'e hareket ediyoruz. Babadağı' nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz denizin ve çam ağaçlarının çevrelendiği Ölüdeniz' de yüzme molamızın sonrasında otelimize ulaşıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: DALYAN TEKNE TURU - CAUNOS ANTİK KENTİ - İZTUZU PLAJI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dalyan'a hareket ediyoruz. Dalyan'da bizi bekleyen teknemize binip öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında serbest zaman veriyoruz. Muhteşem güzellikteki sahilde deniz keyfimizin ardından teknemizle Dalyan'a dönüyor ve otobüsümüzle Marmaris'e hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından konaklama yapacağımız Otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: GÖKOVA - AZMAK ÇAYI TEKNE TURU - GÖKOVA TEKNE TURU

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Gökova'ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayında berrak su içerisinde seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Azmak Başı tekne turumuzun ardından yine Gökova'da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova'da bizi bekleyen otobüsümüzle tekrar Marmaris'e dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


5. Gün: MARMARİS - DENİZLİ -PAMUKKALE - HIERAPOLIS ANTİK KENTİ – TRAVERTENLER - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından sabah saatlerinde otelden ayrılıp Denizli’ye hareket ediyoruz. Denizli’de öğle yemeğimizi aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. Eski Hierapolis kenti, toplam 2700 metre uzunluğunda, 600 metre genişliğinde ve 160 metre yüksekliğindeki beyaz "kalenin" üzerine inşa edilmiş olan. Pamukkale UNESCO tarafından belirlenen Dünya Miras Listesi'nde yer almaktadır. Travertenler görsel zenginliğin yanı sıra kalp rahatsızlıkları romatizma göz ve deri rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul'a dönüş için hareket ediyoruz. Gece saatlerinde İstanbul'a ulaşıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşıp ayrılıyoruz…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş-dönüş ulaşım 
Araç içi ikramlar 
3 Gece 4 Yıldızlı Hotel Konaklaması 
1 Sabah Kahvaltısı ( Restoranda )
3 Sabah Kahvaltısı ( Otelde ) 
3 Akşam yemeği ( Otelde )
Zorunlu Seyahat Sigortası 
Rehberlik

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler 
  Bahşiş ve diğer harcamalar 
  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri, 
  Tüm program süresince Öğlen yemekleri
  Tekne turları ve ekstra turlar

 

Harita

Hava Durumu

ANTALYA ANTALYA

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
14.08.2019 4* OTELLER VB.890.00 TL990.00 TL 890.00 TL--Taksitler »

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Güney Ege Turu 4Gece 4Gün (Otobüs) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.