Likya Turu 7gece 8gün (Otobüs)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

LİKYA TURU 

7 GECE 8 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 

Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri

5 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 5 Kahvaltı & 5 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 20 Haziran
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (19:00)
  • 1. Avcılar (19:15)
  • 2. Bakırköy (19:30)
  • 3. Cevizlibağ (19:40)
  • 4. Mecidiyeköy (20:00)
  • 5. Kadköy (20:20)
  • 6. Yenisahra (20:30)
  • 7. Esenkent (20:40)
  • 8. Pendik (21:00)
  • 9. Çayırova (21:15)

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Fethiye ( Gece Yolculuğu)


İstanbul'dan grubumuzun katılımı ile yolculuğumuz başlıyor. İstanbul-Bilecik-Kütahya-Afyon-Söğüt güzergâhını takiben gece yolculuğu yaparak Fethiye’ye ulaşıyoruz


2. Gün: Fethiye - Kayaköy


Yolda alınan serbest sabah kahvaltısının ardından Otelimize varıyoruz. Dinlenme molamızın ardından Alabalık çiftliklerinin bulunduğu serinliği ve havası ile yaylayı anımsatan Yakapark ’ta alacağımız öğlen yemeğinin(ekstra) ardından Eşen Çayı 'nın şekillendirdiği 18 km. uzunluğundaki Saklıkent Kanyonu ’na hareket ediyoruz. Saklıkent ’te vereceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molasının ardından 13. yy.’da temelleri atılan ve 2000’e yakın evden oluşan Hayal Köy olarakta adlandırılabilecek Kayaköy ’de Taksiyarhis, Katopanayi ve Meryemana Kiliseler ile eski Rum-Türk sentezi evleri arasında yapacağımız keyifli gezimiz sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde beraberce alıyoruz.


3. Gün: 12 Adalar Tekne Turu - Telmessos Antik Kenti


Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından 12 Adalar Tekne turuna çıkıyoruz. Kızılada, Kleopatra Hamamı , Göbün Koyu , Tavşan Adası, Katrancı Adası, Yassıcılar Adası, Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molalarımız ve teknemizde alacağımız öğlen yemeğinin(ekstra) ardından Antik Tiyatro, Telmessos Antik Kenti ve Amintas Kral Kaya Mezarı 'nı gezerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde beraberce alıp eğleniyoruz.


4. Gün: Demre - Kaş - Kalkan - Kekova (mavi tur)


Açık büfe kahvaltının ardından Likya birliğinin başkenti olan Xanthos Antik Kenti ’nde mitoloji üzerine yapılacak anlatımlar ve hikâyelerin ardından Demre ’ye hareket ediyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde bulunan ve denizin mavisinin her tonunu görebileceğimiz Kaputaj Plajı 'nda vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Demre ’de bulunan St. Nicholas Kilisesi 'ni gezerek Çayağzı ’ndan tekneye biniyoruz. M.Ö 2. yy.’da sular altında kaldığı bilinen Batık Şehir, Kekova ’da suyun altında kalan Eski Cadde ve bina kalıntılarını görerek Tersane koyunda yüzme molası veriyoruz Dileyen misafirlerimiz deniz gözlükleri ile dalarak batık şehir Kekova ’nın güzelliklerini daha net görebilirler. Simena Kalesi ve Kaleköy ’ü gördükten sonra akşamüstü teknemizde içilen çaylarımız sonrasında dönüş yolculuğumuzda Kaş ve Kalkan ’da verilecek fotoğraf molaları ve panoramik gezilerimiz sonrasında Antik şehri ve kilometrelerce plajı ile ünlü Patara ’yı ziyaret ediyoruz. Dileyen konuklarımız burada denize giriyor ve sonra otelimize varıyoruz. Akşam yemeği sonrası Fethiye ’den bineceğimiz teknemizle fasıl eşliğinde Mehtap Turu yaparak gönlümüzce eğleniyoruz.


5. Gün: Fethiye - Dalyan - Köyceğiz - Göcek - Katrancı Koyu


Açık büfe sabah kahvaltısının ardından Dalyan ’a hareket ediyoruz. Deniz, kumsal, güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölü 'nü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan ’a varıyoruz. Dalyan ’da Kanalı’ndan bineceğimiz tekne ile Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajı 'na doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katmaktadır. İztuzu Plajı 'nda verilen serbest zaman ve yüzme molası sonrasında Sultaniye Çamur Banyosu’nda sağlığına ve güzelliğine önem verenler için mola veriyoruz. Göcek ’te vereceğimiz çay molası ve serbest zaman sonrasında Katrancı Koyu ’nda panoramik fotoğraf molası sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde aldıktan sonra beraberce Fethiye gecelerine karışıyoruz.


6. Gün: Ölüdeniz – Kelebekler Vadisi


Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Ölüdeniz tekne turunu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Belceğiz’den teknemize binerek Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Kelebekler vadisi içerisinde bulunan Baya şelalesi, Gemile Adası ( St. Nicholas Adası ) Manastır, Şapel, Beştaşlar, Soğuksu, Kısık Koyu, Akkule, Mavi Mağara, Camel Beach, Akvaryum Koyu ve Belceğiz Koyu’nu gezerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde beraberce aldıktan sonra bu son gecemizde Fethiye gecelerini keşfe çıkıyoruz


7. Gün: Fethiye - İstanbul ( Gece yolcluğu )


Sabah kahvaltısının ardından Köyceğiz ’e hareket ediyoruz. Köyceğiz Gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrasında Gökova ’ya varıyoruz. Sualtı Fauna ve Florası açısından Türkiye'nin en zengin çayı olan Azmakbaşı Çayı'ndan teknemize binerek bir akvaryumun üzerindeymişiz gibi hissedeceğimiz keyifli gezimizin ardından türkülere konu olan Belen Kahvesi’nde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Şirince ’ye hareket ediyoruz. Selçuk ’tan zeytinlikler arasında uzanan yol birdenbire karşınıza kendi de adı gibi güzel bir köy çıkarıyor. Burası eski bir Rum köyü. Kendinizi evleri, sokakları ve insanları ile Şirince ’de düşsel bir ülkede hayal görüyor gibi hissedeceksiniz. Yöresel el sanatları, köye has sabunlar, zeytin, zeytinyağ ve ev yapımı meyve şaraplarından tatma imkânı buluyoruz. Şirince ’de yöreye özgü Şirince Köftesi ve Çöp Şiş yemek isteyen misafirlerimiz için vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul’a hareket ediyoruz.


8. Gün: Pazar: İstanbul ( sabah saatlerinde varış )


Bir haftalık rüya gibi bir tatil sonrasında sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka turumuzda buluşmak üzere birbirimize veda ediyoruz...


Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  Lüks otobüsler ile ulaşım hizmetleri, 
  Araç içi ikramlar
  5 gece otel konaklaması,
  Otelimizde alınan 5 sabah kahvaltısı 
  Otelimizde alınan 5 akşam yemeği
  Rehberlik
  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Öğle yemekleri
  Müze, Ören yeri giriş ücretleri
  Tekne Turları
  Molalarda, Yemeklerde, Otelde alınan extralar.

Harita

Hava Durumu

ANTALYA ANTALYA

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
20.06.2020 4* OTELLER VB.1290.00 TL1600.00 TL 1290.00 TL--Taksitler »

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Likya Turu 7gece 8gün (Otobüs) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.