İğneada Doğa Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İĞNEADA DOĞA TURU 

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 19 Mayıs
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  İGNEADA, LONGOZ ORMANLARI, DUBNİSA MAĞARASI, MERT GÖLÜ GEZİLERİ

  Sabah belirlenen noktalardan hareketle, Kırklareli iline bağlı İğneada 'ya doğru yola çıkıyoruz. Sabah kahvaltısı ikramlarımızı aldıktan sonra dinlenme tesislerinde kısa molamızı takiben yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğumuz İğneada beldesinde son bulacak. Türkiye - Bulgaristan sınırına 12 km. uzaklıkta yer alan ve 20 km. uzunluğunda plaja sahip doğal cennetlerimizden biri olan İğneada merkezini kısa bir gezi ile keşfedeceğiz. Kısa gezimizden sonra alacağımız öğle yemeğinden sonra turumuza devam edeceğiz. İğneada'nın meşhur Longoz ormanlarına küçük bir geziyle yeşili ve doğayı doyasıya yaşamak üzere yola çıkıyoruz. İlk durağımız Mert Gölüne haraket edeceğiz ve göl kenarından kısa bir seyir molası verdikten sonra Istanca dağlarının Longoz ormanlarında kısa bir yürüyüş yapacağız. Tur programımızı tamaladıktan sonra, dönüş güzergahımızda Istranca ormanlarının derinliklerinde, gizemli sarkıt ve dikitleriyle ünlü Dubnisa Mağarası'nı (İblisima) hayranlıkla gezeceğiz. İçinden nehir geçen Sulu ve kuru olmak üzere iki katlı bu mağaranın  gezilmesinin ardından İstanbul’a doğru yola çıkyoruz.

  Not: Bu tur programı Gruplara Özel olarak satışa sunulmuştur. Bireysel Satış yapılmamaktadır. Tur içeriği, Tarihi ve hareket yerleri grubun taleplerine göre hazırlanmaktadır. Yukarıda yer alan program örnek olarak hazırlanmıştır.

   

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

    Tur araçlarımızla, gidiş, dönüş ulaşım hizmetleri,
    Araç içi İkramlar,
  1 Sabah Kahvaltısı ikramı, ( Lunch Box Kahvaltı paketi )
  1 Öğlen Yemeği , ( Set Menü )
  Rehberlik

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

    Yolda ve molalarda alınan yemek ve içecekler,
    Yemekte alınan alkollü/alkolsüz içecekler
    Bahşişler, kişisel alışverişler

  Öneli Dip Notlar :
  * Bu tur programı Günübirlik bir turdur. Tur aynı gün İstanbul 'dan hareketle başlar ve İstanbul 'a dönüş ile tamamlanır.
  * Tura sadece belirlenmiş duraklardan katılım sağlanır.
  * 10 kişi üzeri Grup Rezervasyonlarda ; tamamı aynı duraktan binmek şartı ile güzergah üzerinden farklı bir durak eklenebililir. Grup tarafından rezervasyon esnasında talep edilmelidir. 
  * Tur programı, Tur Fiyatları ve bu tura ait sirküler bir bütündür. Her yeni sirkü bir önceki sirküleri geçersiz sayar.

  Harita

  Hava Durumu

  KIRKLARELI KIRKLARELI

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  19.05.2018130.00 TL130.00 TL 130.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 110.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 12 Yaş 110.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  İğneada Doğa Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.   İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.