İnebolu Kastamonu Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İNEBOLU KASTAMONU TURU 

2 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 22 Mayıs
Hareket Noktaları:
  • 4. Mecidiyeköy (00:00)
  • 5. Kadköy (00:20)
  • 6. Yenisahra (00:30)
  • 7. Esenkent (00:40)
  • 8. Pendik (01:00)
  • 9. Çayırova (01:15)
  • 0. Beylikdüzü (23:00)
  • 1. Avcılar (23:15)
  • 2. Bakırköy (23:30)
  • 3. Cevizlibağ (23:40)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Kastamonu Gidiş Seyahati ( Gece Yolculuğu )


Gece saatlerinde buluşma noktalarımızdan hareket ile Kastamonu'ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 6-7 saat sürecek seyahatimiz Kastamonu 'da sona eriyor.


2. Gün: Kastamonu’da kahvaltı- İnebolu Turu – Kastamonu


Sabah saatlerinde zeytinsiz kahvaltı veren İzbeli konağında kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından biraz dinlendikten sonra İnebolu’ya geçiyoruz. İnebolu'da yapacağımız gezimiz esnasında, Dr Sabiha Battal Kültür Evi, tarih kokan İnebolu sokakları, Aşı Boyalı Kırmızı İnebolu Evleri, Müze, Türkocağı bizleri bekliyor olacak. Gezi sonunda Kurtuluş savaşına damga vurmuş olan İstiklal Yolu tanıtıcı filminin izlenmesinin ardından Eski Fener ve İstiklal Yolunun başlangıç noktası tarihi liman gezilerimizi tamamlayıp Kastamonu’da bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 1.Gün : İstanbul - Kastamonu Gidiş Seyahati ( Gece Yolculuğu )
Gece saatlerinde buluşma noktalarımızdan hareket ile Kastamonu'ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 6-7 saat sürecek seyahatimiz Kastamonu 'da sona eriyor.


3. Gün: Kastamonu Turu, Safranbolu Alışveriş Molası - Dönüş Seyahati


Sabah kahvaltımızın ardından Kastamonu'yu keşfetmek üzere turumuza başlıyoruz. Gezimizde; Kastamonu kalesi, Yakupağa Kulliyesi, Çekme Helvası, Bakırcılar Çarşısı, Kurşunlu Han, Nasrullah Camii göreceğimiz yerler arasında. Gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği molamızı veriyor ve ardından Nasrullah Köprüsü, Karaçomak Deresi, Hükümet Konağı, Kent Tarihi Müzesi,Saat Kulesi,Kaya Mezarları gezisini tamamlayarak dönüşe geçiyoruz. Dönüş Yolumuz üzerinde bulunan Safranbolu'da meşhur Safranbolu lokumcularında kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Molamızın tamamlanmasını takiben, İstanbul’a dönüşümüze tamamlayarak, buluşma noktalarımızda sizlerle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Gidiş-Dönüş ulaşım
Araç içi ikramlar, 
1 Gece Hotel konaklaması, 
Otelimizde alınan 1 Sabah Kahvaltısı, 
Otelimizde alınan 1 Akşam Yemeği, 
Profesyonel Rehberlik, 
Zorunlu Seyahat Sigortası,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
1. Öğlen yemeği İnebolu 'da.
2. Öğlen yemeği Kastamonu 'da 
Kastamonu İzbeli Konağında Yöresel Köy Kahvaltısı ve Müze Giriş ücretleri ( 25 TL )

Harita

Hava Durumu

KASTAMONU KASTAMONU

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
22.05.20204* OTELLER VB.375.00 TL575.00 TL 375.00 TL--Taksitler »

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


İnebolu Kastamonu Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.