İstanbuldan Anadoluya Gidiş Durakları

İstanbuldan Anadoluya Gidiş Durakları


genel_duraklar.jpg

ayirac.jpg
         Beylikdüzü  Durağı 
Beylicium Alışverişmerkezi önü Otobüs Durağı.

Tarif : E-5 üzerinde, Beylikdüzü'nden İstanbul'a gidiş istikametindedir. Alışveriş merkezinin önünde bulunan otobüs durağında beklemelisiniz.

beylikduzu.jpg
 
ayirac.jpg
         Avcılar  Durağı 
Avcılar E-5 üzeri Otobüs Durağı.

Tarif : E-5 üzerinde, Avcılar'dan İstanbula'a gidiş istikametindedir. Avcılar'a giriş yapılan ana köprünün hemen altında yer alan otobüs durağıdır. Silivri yönünden gelen otobüslerin yolcu almak ve indirmek için kullandıkları duraktır.

avcilar.jpg 
ayirac.jpg
         Bakırköy  Durağı 
Bakırköy İncirli E-5 üzeri Otobüs Durağı.

Tarif : E-5 üzerinde, Yenibosna'dan, Merter'e gidiş istikametindedir. Bakırköy E-5 üzerinde Metrobüs'e geçmek üzere kullanılan köprünün altında yer almaktadır. Belediye otobüslerinin yolcu indirmek ve bindirmek üzere kullandığı, geniş bir cepten oluşan otobüs durağıdır.

bakirkoy.jpg 
ayirac.jpg
        Cevizlibağ  Durağı 
Cevizlibağ E-5 üzeri Otobüs Durağı.

Tarif : E-5 üzerinde, Bakırköy'den Mecidiyeköy'e gidiş yönündedir. Yeşil Kundura binasının karşısında Vatan Bilgisayar'ın önünde yer alan otobüs duraklarıdır. Yan yan birçok otobüs durağı bulunmaktadır. Bu duraklardan Metrobüs üst geçidineve Tramvay durağına en yakın olanında bekleyiniz.

cevizlibag.jpg

ayirac.jpg
        Mecidiyeköy Durağı 
Mecidiyeköy Alisamiyen Stadı önündeki Otobüs Durağı

Tarif : Mecidiyeköy meydanından Zincirlikuyu istikametine gidiş yönündedir. Eski Ali Samiyen Satadı ve Likör Fabrikası önünde yer alan otobüs durağıdır. 

mecidiyekoy.jpg 
ayirac.jpg
        Kadıköy Durağı 
Kadıköy Evlendirme Dairesi Durağı

Tarif : Hasanpaşa'dan Göztepeye gidiş yönünde, Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkının yan kaldırımıdır. Bu noktaya geldiğiniz zaman beklediğiniz kaldırımın karşısında Kara Fırını göreceksiniz. Aracımız Evlendirme dairesi otoparkının yan kaldırımından sizleri alacaktır. Kadıköy evlendirme dairesinin Büyük bir yapı olması ve birçok caddeye kaldırımı olması nedeniyle doğru yerde beklediğinizden emin olunuz. 

kadikoy.jpg

ayirac.jpg
       Yenisahra  Durağı 
Yenisahra E-5 üzeri Otobüs durağı

Tarif : E-5 Karayolu üzerinde, Kadıköy'den İzmit'e gidiş istikametinde yer alan otobüs durağıdır. Optimum Alışveriş merkezinden karşıya geçen üst geçidin altında yer alan otobüs durağıdır.

yenisahra.jpg