İznik Mudanya Tirilye Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İZNİK MUDANYA TİRİLYE TURU 

2 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 26 Mayıs
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  1. Gün: İznik - Cumalıkızık – Mudanya


  Sabah misafirlerimizle buluşup İznik'e hareket ediyoruz, burada, İznik Surlarını gördükten sonra,  İstanbul Kapı, Nilüfer Hatun İmarathanesi (İznik Müzesi),  Yeşil Camii, Lefke Kapı, Süleyman Paşa Medresesi, Çini Fırınlarını gezip gördükten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra İznik Gölü, Senatüs Sarayı ve Roma Tiyatrosunu görüp Cumalıkızık'a geçiyoruz. Osmanlı sivil mimarisinin en görkemli köy yerleşimini günümüze ulaştıran Cumalıkızık ta 700 yıllık geçmişi anlatan daracık sokaklarda dolaşıp köyü gezdikten sonra alışveriş yapıp Otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


  2. Gün: Mudanya – Trilye - İstanbul


  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından Mudanya ve Tirilye'nin güzelliklerini keşfetmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız olan Mudanya 'da Mütareke Evi, sonrasında 19yy Osmanlı konakları görüp Trilye'ye geçiyoruz. Balıkçılık, zeytin ve zeytinyağı ile geçinen Trilye dizi ve filimlere konu olmuş şirin bir kasaba, burada Fatih Camii, eski Rum evleri, Ruhban Okulu ve Kemerli Kilise'yi görüp sahildeki şirin balık restoranlarından birinde balık sofrasına oturuyoruz. Yemeğin ardından alışverişimizi yapmak üzere köylü kadınların satış yaptığı pazara geçiyoruz, zeytin ve zeytinyağımızı aldıktan sonra yorgunluğumuzu atıp kahvemizi içmek üzere Çamlı Kahve’ye çıkıyor, müthiş manzaraya karşı kahvelerimizi içtikten sonra dönüş yoluna geçiyoruz.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım
  Araç içi ikramlar
  1 Gece Otelde konaklama
  Otelde alınan sabah kahvaltısı
  Otelde alınan akşam yemeği
  Araç içerisi ikram sabah Kahvaltısı ( Lunch Box kahvaltı paketi ) 
  Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
  Bahşiş ve diğer harcamalar
  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri ve Rehberlik hizmeti ( 20 TL )
  Cumartesi İznik'de Öğlen yemeği 
  Pazar Tirilye'de Öğlen yemeği   

  Not : Müze ören yeri giriş ücretleri ve Rehberlik Hizmet bedeli ödeme aşamasında tur ücretine dahil edilerek tahsil edilmektedir. Bu turumuzda Müze Kart verilmemektedir.  
  Yetişkinler için Müze ve Ören yeri giriş ücretleri Toplam 20 TL'dir.
  6 - 12 Yaş Çocuklar için Toplam 10 TL'dir.
  0 - 6 Yaş çocuklar için ücretsizdir.

  Harita

  Hava Durumu

  BURSA BURSA

  Fiyatlar

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  26.05.2018 4* OTELLER VB.250.00 TL320.00 TL 250.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 180.00 TL
  7 - 12 Yaş 200.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 180.00 TL
  7 - 12 Yaş 200.00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  İznik Mudanya Tirilye Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

  * Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

  * Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.