Kartepe Sisli Vadi Kızak Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KARTEPE SİSLİ VADİ KIZAK TURU 

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KIZAK & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: Kış

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (05:00)
  • 1. Avcılar (05:15)
  • 2. Cevizlibağ (05:30)
  • 3. Cevizlibağ (05:40)
  • 4. Mecidiyeköy (06:00)
  • 5. Kadköy (06:20)
  • 6. Yenisahra (06:30)
  • 7. Esenkent (06:40)
  • 8. Pendik (07:00)
  • 9. Çayırova (07:15)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

Kartepe Sisli Vadi Kızak Turu

Tur Programı :
Turumuza katılacak misafirlerimiz ile sabah belirtilen saatlerde buluşuyor ve İzmit / Kartepe ’ye doğru hareket ediyoruz. Araç içersinde kahvaltı ikramımızdan ve sonrasında verdiğimiz molanın ardından, yolculuğumuz Kartepe Bölgesinde son buluyor. Saat 10:00 civarında Kartepe Dağında bulunan Sisli Vadi Tesisimize ulaşmımızın ardından, tesiste misafirlerimize kızak kayabilmeleri için serbest zaman verilmektedir. Tesisimizde öğlen yemeği olarak, misafirlerimize Sucuk Ekmek ve içecek ikram edilmektedir. Yaklaşık 5 saatlik serbest süre boyunca kızak kaymak, Şambrel ( kaymak için özel hazırlanmış araba iç lastiği ) ile karın keyfini çıkarmak mümkün.  Dileyen misafirlerimiz kafede çay içerek kar manzarasının keyfini sürebilir. Doğa ile başbaşa karda yürüyüş yapmak isteyenlerde rehberimizle birlikte kar yürüyüşü gerçekleştirebilirler. Serbest süremiz tamamlandıktan sonra tesisimizden Maşukiye 'ye iniş yapıyor ve burada alışveriş için serbest zaman veriryouz. Bu esnada aktivite yapmak isteyen misafirlerimiz ATV ve Paintball oynayarak zaman geçirebilirler. Aktiviteler tamamlandıktan sonra saat 16:00 da İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Trafik durumuna bağlı olarak saat 19:00-20:00 civarı İstanbul'a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Not 1 : Hava ve yol şartlarından kaynaklanan nedenlerden dolayı kızak kayılacak tesis bölgeye varıldığında değişiklik gösterebilir. Rehberimizin araç içerisinde belirteceği toplanma ve serbest zamanlara uymanızı rica ederiz.

Not 2 : Bu turumuz belirtilen tarihler Kartepe 'de Kar durumu Müsait olması halinde gerçekleşmektedir. Kar müsaitliği olmadığı takdirde bir sonraki tarihe ertelenebilmektedir !

Not 3 : Kartepe Kayak Merkezinin olduğu bölüm hafta sonları çok yoğun olması nedeniyle programımız gereği çıkılmamaktadır. Turumuzda Kayak kaymak isteyen misafirlerimiz için Kayak imkanı bulunmamaktadır. Turumuz sadece Kızak veya Şambrel ile kaymak isteyen misafirlerimiz için hazırlanmış alternatif bir plandır.

Tur Hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olmak için youtube sayfasında yer alan kısa videomuzu inceleyiniz... video sayfasına ulaşmak için tıklayınız...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım 
  Araç içi ikramlar 
  Rehberlik 
  Öğlen yemeği ( Sucuk ekmek, Meşrubat )
  Sabah Kahvaltısı ikramı ( Lunch Box kahvaltı paketi )

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler 
Bahşiş ve diğer harcamalar 
Kişisel Harcamalar 
Tesiste, Kızak veya Şambrel kira ücreti

Öneli Dip Notlar :
* Bu tur programı Günübirlik bir turdur. Tur aynı gün İstanbul 'dan hareketle başlar ve İstanbul 'a dönüş ile tamamlanır.
* Tura sadece belirlenmiş duraklardan katılım sağlanır.
* 10 kişi üzeri Grup Rezervasyonlarda ; tamamı aynı duraktan binmek şartı ile güzergah üzerinden farklı bir durak eklenebililir. Grup tarafından rezervasyon esnasında talep edilmelidir. 
* Tur programı, Tur Fiyatları ve bu tura ait sirküler bir bütündür. Her yeni sirkü bir önceki sirküleri geçersiz sayar.

Harita

Hava Durumu

KOCAELI KOCAELI

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Kartepe Sisli Vadi Kızak Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 


İptal Şartları

* Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

* Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.