Kastamonu Ilgaz Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KASTAMONU ILGAZ  TURU 

2 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 4. Mecidiyeköy (00:00)
  • 5. Kadköy (00:20)
  • 6. Yenisahra (00:30)
  • 7. Esenkent (00:40)
  • 8. Pendik (01:00)
  • 9. Çayırova (01:15)
  • 0. Beylikdüzü (23:00)
  • 1. Avcılar (23:15)
  • 2. Bakırköy (23:30)
  • 3. Cevizlibağ (23:40)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün: İstanbul Ilgaz Gece Seyahati

 İstanbul Ilgaz Gece Seyahati
İstanbul'dan belirlenmiş saatte ve duraklarımızdan hareket ile gezimize başlıyoruz. Tem otoyolu güzergahını kullanarak Sakarya, Bolu güzergahını kullanarak Ilgaz Seyahatimizi gerçekleştiriyoruz. Gece seyahat halinde otobüsümüzde geçecektir.


2. Gün: Ilgaz Dağı Milli Parkı & Kayak Merkezi - Kastamonu Gezileri

Gece yolculuğumuz, molalarımızın ardından sabah saatlerinde araç içi kahvaltı paketlerimiz ile Kahvaltı alacağız. Ardından dinlenme tesisinde verdiğimiz molamızı takiben Ilgaz Dağı Milli Parkı 'na ulaşarak kayak merkezi bölgesinde grubumuza serbest zaman vereceğiz. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapabilir, arzu eden misafirlerimiz ise kar manzaraları eşliğinde vakit geçirebilir. Grubumuzun serbest zamanı sonrasında Kastamonu şehir merkezine hareket ediyoruz. Kastamonu merkezinde yapacağımız kısa gezmizde; Kastamonu Kalesi'nden şehri fotoğrafladıktan sonra, şehre doğru yavaş yavaş iniş yaparak, kah fotoğraflar çekerek Osmanlı Döneminde yapılmış olan ve Kastamonu'nun en eski yapıları arasında yer alan Nasrullah Kadı Efendi camii'ne ulaşarak gezimize burada devam edeceğiz. Bu yürüyüşümüz esnasında Yakupağa Külliyesi ve hemen yanında bulunan meşhur Çekme helva imalathanesini de ziyaret etme imkanı bulabileceğiz. Gezimizin ardından otelimizde odalarımıza yerleşeceğiz. Konaklama ev Akşam yemeği otelimizde Kastamonu'da


3. Gün: Kastamonu Turu - İstanbul Seyahati


Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından gezimize devam ediyoruz. Bugünkü gezimizde kah otobüsümüzle kah yürüyerek Kastamonu 'nun öne çıkan tüm önemli yapılarını ve müzelerini ziyaret edeceğiz. Bu gezimiz kapsamında ; Şeyh Şaban-ı Veli Türbesi, Nasrullah Meydanı, Şerife Bacı Anıtı, Aşirefendi (Urgan) Han, Kurşunlu (İsmail Bey) Hanı, Cem Sultan Bedesteni, Liva Paşa Konağı ve Etnoğrafya Müzesi, Münire Medresesi, El sanatları merkezi, Mimar Vedat Tek Sanat Kültür merkezi, yanısıra şehrin birçok önemli yapısını panoramik olarak görme imkanı bulabileceğiz. Turumuz esnasında vereceğimiz kısa molalarda yöreye özgü dibek kahvesi, çekme helvası ve el sanatları hediyelik eşya alışverişi yapma imkanımız olacak. Öğle yemeğinde de Kastamonu'ya özgü yöresel lezzetleri tatma imkanı bulacağız. Öğlenden sonra saatlerinde programımızı tamamlayarak dönüşe geçiyoruz. Tem Otoyolunda verdiğimiz molaların ardından akşam saat 22:00 civarında İstanbul'a ulaşarak tur planımızı başladığımız noktalarda tamamlamış olacağız.

NOT : Tur Planında belirtilen gezi programı görülecek yerler ve program akışı, sıralaması zamanlama, trafik ve diğer zorunlu koşullar nedeniyle rehberimiz tarafından değiştirebilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüx Aracımız ile Gidiş Dönüş Ulaşımlar
Tur süresince tüm transfer ve ulaşımlar
Profesyonel Rehberilik hizmetleri
Araç içi ikramlar
1 Gece Kastamonu Hotel Konaklaması
Otelimizde alınan 1 Sabah Kahvaltısı
Otelimizde alınan 1 Akşam Yemeği
Lunch Box Kahvaltı paketi 1 Sabah kahvaltısı
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler, 
Kayak Takımı vb. ekipman kirası ve telesiyej ücretleri,   
Restoranda alınan, 2 öğlen yemeği, 
Müze ören yeri giriş ücretleri ve Milli Park giriş ücreti ( 30 TL )
Kişisel harcamalar ve alışverişler,

Harita

Hava Durumu

KASTAMONU KASTAMONU

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Kastamonu Ilgaz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.