Marmaris Datça Mavi Tur (Gulet)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

MARMARİS DATÇA MAVİ TURU 

7 GECE 8 GÜN - TEKNE İLE MAVİ TUR

Havayolu ile Gidiş Dönüş & 7 Gece Teknede  Konaklama 
& 7 Kahvaltı + Öğlen Yemeği + 7 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası 

Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: Marmaris Gidiş Seyahati


  Herkes tekneye vardıktan sonra akşam yemeği teknede servis edilir. İlk gün teknede servis akşam yemeğil ile başlar. Birinci gecetekne Marmaris yat limanında  geceleme  yapılır.


  2. Gün: Arap Adası – Bozukkale


  Kahvaltıdan ve bilgilendirmeden sonra tekne limandan ayrılı ve Arap adasına varılır öğlen yemeği burada verilir. Yüzme molasında sonra Bozukkale 'ye hareket edilir. Bozukkale tarihte Loryma olarak geçer, gece Akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.


  3. Gün: Datça


  Kahvaltıdan sonra Datça 'ya hareket. Datça ülkemizin şirin ve küçük ilçelerinden biridir. Burada isteyen yolcularımız yarım günlük Knidos antik şehrine extra ücretli olan turumuza katılabilirler. Geceleme Datça limanında yada yakın bir koydaa or one of nearest bay.


  4. Gün: Aktur –Bencik


  Kahvaltıdan sonra her şey tamamlandıktan sonra Aktura doğru hareket edilir. Hisarönü körfezinin kuzeyinde yeralır. Daha sonra Bencik Koyuna hareket edilir. Geceleme ve akşam yemeği bu koyda


  5. Gün: Selimiye veya Orhaniye


  Bu gün hisarönü körfezinin derinliklerinde buluna Selimiye veya Orhaniye koyuna ziyaret burada isteyen yolcularımız extra jeep safari turuna katılabilirler.


  6. Gün: Dirsek Bükü – Bozburun


  Kahvaltıdan sonra Dirsek Bükü 'ne hareket. Daha sonraki durağımız Bozburun Koyu. Bozburun ülkemizde ahşap tekene yapımının yapıldığı birkaç yerden biridir. Geceleme Bozburun yada yakın bir koyda


  7. Gün: Kadırga - Marmaris


  Kahvaltıdan sonra Kadırga 'ya veya uygunluğa göre Kumlubük 'e geçiş , öğlen yemeğinden sonra cennet adsı ve Marmaris 'e giriş geceleme Marmaris limanında


  8. Gün: Marmaris, Dönüş Seyahati


  Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış

  Not : Kaptan; hava, rüzgar ve diğer doğal şartlarına göre rota ve koylar değişiklik yapabilir.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

    7 Gece Teknede konaklama 
    Teknede alınan 7 Sabah Kahvaltısı
    Teknede alınan 7 Öğlen Yemeği
    Teknede alınan 7 Akşam Yemeği 
    Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım ( Uçak yada Otobüs ile ) 
  Limana ulaşım transferleri
  Teknede ve yemeklerde alınan içecekler 
  Bahşiş ve diğer harcamalar 
  Programda ekstra belirtilen tur ve geziler 

  Harita

  Hava Durumu

  BODRUM BODRUM

  Fiyatlar

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  Marmaris Datça Mavi Tur (Gulet) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

  Mavi Tur Tekneleri; Klimalı (ekstra) / Klimasız ve değişik oda sayısı bulunmaktadır. Boyutları ve özellikleri değişkenlik göstermektedir. Tüm program ve 7 Gece Konaklama Teknede gerçekleşir.

  Mavi Tur Seyahati ve Tekneler Hakkında Bilgi ve Uyarılar :

  Mavi Yolculuk : Geleneksel gulet yatlarıyla yapılan Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimidir. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuk’dan yana kullanmaktadırlar. Mavi Tur süresince tüm seyahatler ve konaklama teknede gerçekleşir. Tur süresi boyunca denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca mavi turlar az kişi ile yapılan bir tur olduğu için, misafirler çok kısa süre içerisinde teknede bulunan diğer yolcular ve mürettebat ile kısa süre içerisinde kaynaşarak dostluklar geliştirirler. Tekne demir aldıktan sonra artık kimse misafir değildir ve grubun ayrılmaz bir parçasıdır. Yolcuların bu nedenle birbirlerine karşı hoşgörülü, anlayışlı ve uyumlu olması beklenir. 

  Standart Gulet Tekneler : Genelllikle 3-4 kişilik mürettebat ekibinin yönettiği, çeşitli boyutlarda ve özelliklerde olan Ahşap teknelerdir. 12-32 arasında değişen konaklama kapasiteleri ile küçük bir gruba keyifli bir tatil imkanı sunarlar. Mavi Turlarda kullanılan Standart Guletlerde klima imkanı bulunmamaktadır. Standart üstü daha Lüks Guletlerde Klima imkanı da bulunabilmektedir.

  Kamaralar (Odalar) : Değişik ölçülerde olmakla birlikte, iki kişilik, küçük ve sadedir. Teknelerin büyük çoğunluğunun odaları (kamaraları) Frencbed yataklıdır (1 adet çift kişilik yatak ). Bazı teknelerde Twin bed yatak ( iki ayrı tek kişilik yatak ) oda bulunmaktadır. Eğer böyle bir talebiniz varsa mutlaka önceden sormalısınız. Teknelerin tamamında oda içerisinde tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Teknelerde günlük hayat genelde güvertede geçer ve odalar sadece yatmak, dinlenmek, uyumak için tercih edilir. Bu nedenle standart gulet kamaraları zaruri ihtiyaçları karşılayacak şekilde, basit ve lüksten uzaktır. Hatta bazı geceler konuklar, odalarına dahi gitmez ve güverte üzerinde yıldızların altında uyumayı tercih ederler.

  Ekipman ve Donanımlar : Teknelerde 220 volt elektrik bulunmaktadır. Birçok teknede,yüzme ekipmanları, olta takımı gibi ekipmanlar da bulunmaktadır. Günlük yemeklerin hazırlandığı bir mutfak, duş ve genel kullanım için temiz su, TV izlemek, yemek ve sohbet için çok amaçlı bir salon gibi günlük hayatımızda gerekli imkanlar da Guletlerde yer almaktadır. 

   * Satışa açık tüm Mavi turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Mavi Turlarımızda katılımcı sayısı en az 10 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente turdan 7 gün önce turu iptal edebilir. 

  * Mavi Turlarımızda  0-2 yaş Bebek ve 3 - 6 Çocuk yolcu alınmamaktadır. Turu satın alan 6 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için yetişkin ücretleri geçerlidir. 

  * Mavi Tur tekneleriinde odalar ve boyutları değişkenlik göstermektedir. Oda yerleşim planı Tekne görevlilerince yapılmakta olup, tüm misafirlerimiz hazırlanmış oda yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Mavi Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle ilan edilmiş  seyahat planı üzerinde yaşanabilecek değişiklik ve aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Mavi Tur seyahati turlarında; Tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır.