Marmaris Fethiye Mavi Tur (Gulet)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

MARMARİS FETHİYE MAVİ TURU 

7 GECE 8 GÜN - TEKNE İLE MAVİ TUR

Havayolu ile Gidiş Dönüş & 7 Gece Teknede  Konaklama 
& 7 Kahvaltı + Öğlen Yemeği + 7 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası 

Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: MARMARİS – FETHİYE - MARMARİS ( Kesin Hareketli - Haftalık - Tam Pansiyon Mavi Tur )


  Marmarise varış ve Marmaris yat  limanına transfer.  Hemen yanı başınızdaki Barlar sokağı gece gezilebilir. Teknede akşam yemeği ve geceleme. İLK GÜN TEKNEDE SERVİS Akşam yemeği ile başlar


  2. Gün: Ekincik


  Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek info sonrası Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (extra) Dalyan turumuz bulunmaktadır.  Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur İztuzu Plajı'nda mola. Akşam tekneye dönüş geceleme ekincik koyunda.


  3. Gün: ÜN Ağalimanı – Batık Hamam - Kızılada


  Kaptanınız sizler uyanmadan sabah rüzgarında faydalanmak için Dişbilmez  burnunu aşacaktır. Bu bölge şanslı iseniz yunusları görebilirsiniz. Kahvaltı Tersane Adasında,  daha sonra eşiz güzellikteki Batık Hamam ziyareti,  geceleme Kızıl Adada


  4. Gün: Fethiye


  Sabah erkenden Fethiye limanına giriş. Teknenin su ve  kumanya takviyesi için limanda konaklama. Opsiyonel (extra) olarak Fethiye de jeep safari turumuz vardır.Sabah kahvaltı sonrası jeepler ile alınış, Saklıkent ve Tlos’ı görme imkanı, öğle yemeği dahil bu turda, nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti. Akşam yemeği teknede ve geceleme Fethiye Limanında.


  5. Gün: Göcek Adası - Yassıca


  Kahvaltı sonrası Fethiye limanından ayrılış ve Göcek adasına doğru hareket, yüzme molaları sonrası  yassıca  adalarına uğruyoruz,Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda snorkel ile yüzülebilir.


  6. Gün: Bedri Rahmi Koyu – Sarsala - Ağalimanı


  Kahvaltı sonrası  ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyu  ve Sarsala. Öğlenden sonra Aga limanı,  Geceleme bu koyda olacak.


  7. Gün: Kadırga – Cennet Adası


  Kahvaltı sonrası erkenden hava durumuna göre Kadırga burnununa  doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet Adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Geceleme Marmaris limanında


  8. Gün: Marmaris\' den Dönüş Seyahati


  Kahvaltı sonrası transferiniz için hazırlanıp, tekneden ayrılış.

  Not : Kaptan; hava, rüzgar ve diğer doğal şartlarına göre rota ve koylar değişiklik yapabilir.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

    7 Gece Teknede konaklama 
    Teknede alınan 7 Sabah Kahvaltısı
    Teknede alınan 7 Öğlen Yemeği
    Teknede alınan 7 Akşam Yemeği
    Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

    Gidiş-dönüş ulaşım ( Uçak yada Otobüs ile ) 
    Limana ulaşım transferleri
  Teknede ve yemeklerde alınan içecekler
    Bahşiş ve diğer harcamalar
    Programda ekstra belirtilen tur ve geziler

  Harita

  Hava Durumu

  BODRUM BODRUM

  Fiyatlar

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  Marmaris Fethiye Mavi Tur (Gulet) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

  Mavi Tur Tekneleri; Klimalı (ekstra) / Klimasız ve değişik oda sayısı bulunmaktadır. Boyutları ve özellikleri değişkenlik göstermektedir. Tüm program ve 7 Gece Konaklama Teknede gerçekleşir.

  Mavi Tur Seyahati ve Tekneler Hakkında Bilgi ve Uyarılar :

  Mavi Yolculuk : Geleneksel gulet yatlarıyla yapılan Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimidir. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuk’dan yana kullanmaktadırlar. Mavi Tur süresince tüm seyahatler ve konaklama teknede gerçekleşir. Tur süresi boyunca denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca mavi turlar az kişi ile yapılan bir tur olduğu için, misafirler çok kısa süre içerisinde teknede bulunan diğer yolcular ve mürettebat ile kısa süre içerisinde kaynaşarak dostluklar geliştirirler. Tekne demir aldıktan sonra artık kimse misafir değildir ve grubun ayrılmaz bir parçasıdır. Yolcuların bu nedenle birbirlerine karşı hoşgörülü, anlayışlı ve uyumlu olması beklenir. 

  Standart Gulet Tekneler : Genelllikle 3-4 kişilik mürettebat ekibinin yönettiği, çeşitli boyutlarda ve özelliklerde olan Ahşap teknelerdir. 12-32 arasında değişen konaklama kapasiteleri ile küçük bir gruba keyifli bir tatil imkanı sunarlar. Mavi Turlarda kullanılan Standart Guletlerde klima imkanı bulunmamaktadır. Standart üstü daha Lüks Guletlerde Klima imkanı da bulunabilmektedir.

  Kamaralar (Odalar) : Değişik ölçülerde olmakla birlikte, iki kişilik, küçük ve sadedir. Teknelerin büyük çoğunluğunun odaları (kamaraları) Frencbed yataklıdır (1 adet çift kişilik yatak ). Bazı teknelerde Twin bed yatak ( iki ayrı tek kişilik yatak ) oda bulunmaktadır. Eğer böyle bir talebiniz varsa mutlaka önceden sormalısınız. Teknelerin tamamında oda içerisinde tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Teknelerde günlük hayat genelde güvertede geçer ve odalar sadece yatmak, dinlenmek, uyumak için tercih edilir. Bu nedenle standart gulet kamaraları zaruri ihtiyaçları karşılayacak şekilde, basit ve lüksten uzaktır. Hatta bazı geceler konuklar, odalarına dahi gitmez ve güverte üzerinde yıldızların altında uyumayı tercih ederler.

  Ekipman ve Donanımlar : Teknelerde 220 volt elektrik bulunmaktadır. Birçok teknede,yüzme ekipmanları, olta takımı gibi ekipmanlar da bulunmaktadır. Günlük yemeklerin hazırlandığı bir mutfak, duş ve genel kullanım için temiz su, TV izlemek, yemek ve sohbet için çok amaçlı bir salon gibi günlük hayatımızda gerekli imkanlar da Guletlerde yer almaktadır. 

   * Satışa açık tüm Mavi turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Mavi Turlarımızda katılımcı sayısı en az 10 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente turdan 7 gün önce turu iptal edebilir. 

  * Mavi Turlarımızda  0-2 yaş Bebek ve 3 - 6 Çocuk yolcu alınmamaktadır. Turu satın alan 6 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için yetişkin ücretleri geçerlidir. 

  * Mavi Tur tekneleriinde odalar ve boyutları değişkenlik göstermektedir. Oda yerleşim planı Tekne görevlilerince yapılmakta olup, tüm misafirlerimiz hazırlanmış oda yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Mavi Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle ilan edilmiş  seyahat planı üzerinde yaşanabilecek değişiklik ve aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Mavi Tur seyahati turlarında; Tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır.