İstanbul Mavi Tur - Yüzme Turu (Tekne)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İSTANBUL MAVİ TUR-YÜZME TURU

GÜNÜBİRLİK YÜZME TURU

 Gidiş Dönüş & Tekne  & Rehberlik 
& 1 Kahvaltı & 1 öğlen Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 12 Temmuz
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  İstanbul Mavi Tur - Yüzme Turu (Tekne)


  Tur Programımız Iskelelerimizden yolcularımızın katılımıyla birlikte başlıyor. Teknemiz yüzeceğimiz koylara hiç vakit kaybetmeden yol almaya başlarken, misafirlerimizde şehir kıyafetlerinden plaj kıyafetlerine geçiyorlar ve kahvaltı salonumuzda yerlerini alıyorlar. (Kaptan; Rotamız Karadeniz - Boğaz çıkışındaki koylara gidiyoruz. ) Teknemizde açıkbüfe olarak sabah kahvaltılarını alan misafirlerimiz artık üst güvertenin keyfini çıkarmaya başlayabilirler. Karadeniz yönüne yol alan teknemizin güvertesinde hem güneşlenir hemde yalıları ve keyifli istanbul panoramasını seyrederler. Yüzeceğimiz koya ulaşan teknemiz burada rüzgarın durumuna göre en uygun koya demirlemektedir. Demir atılıp, ekibimiz tarafından güvenlik sağlandıktan sonra yüzme platformunun açılmasıyla birlikte misafirlerimiz kendilerini serin sulara bırakırlar. Yüzenler, oyun oynayanlar, tavla ve okey meraklıları, güneşlenenler, müzik dinleyenler, dans edenler ile birlikte artık teknemiz kocaman eğlenceli bir aileye dönüşmüştür. Her hafta son derece keyifli ve elit bir aile ortamı kurmayı başaran ekibimiz değişik süprizlerle konuklarımızı memnun etmeye çalışırlar. Öğle yemeği ve devamında yine bu aktiviteler eşliğinde keyifli saatler devam eder. Öğleden sonra teknemiz demir alarak dönüş yolculuğuna başlar. Misafirlerimizde tüm gün keyfini çıkardıkları denizin yorgunluğu ile kendilerini güneşe teslim ederler. Tekrar buluştuğumuz iskelerimize yanaşır ve haftaya yeniden buluşmak üzere vedalaşırız

  Bu turumuzda misafirlerimiz teknemize binişlerinden itibaren, deniz ve güneş ile buluşur, gün sonunda tekneden indikleri ana kadar doyasıya keyfini sürerler. Biz buna İstanbul’dan 1 Saniyede Mavi Tur Keyfine ulaşmak diyoruz… Trafik derdi yok, denize ulaşmak için saatler harcamak yok, sadece stresten uzak sakin bir dinlence var…

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   
  Sabah Kahvaltısı ( Açık Büfe )
  Öğle Yemeği  ( Barbekü Menü )
  Meyve İkramı
  Tüm Gün Teknede DJ Müzik
  Teknede Tavla, Okey, Kağıt oyunları
  Demirlenen Koyda Yüzmek ( Yüzme bilmeyenler için Can simidi, Can yeleği )
    Tüm Gün güneşlenmek,

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


    Teknede alınan ekstra yiyecek içecekler
    Teknenin hareket noktasına geliş - gidiş ulaşım

  Harita

  Hava Durumu

  ISTANBUL ISTANBUL

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  12.07.2020300.00 TL300.00 TL 300.00 TL-Taksitler »

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  İstanbul Mavi Tur - Yüzme Turu (Tekne) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

  * Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

  * Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.