Melen Çayında Rafting Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

MELEN ÇAYI RAFTİNG TURU

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 19 Mayıs
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  Melen Çayında Rafting Turu

  Tur Program Seyri
  07:00 - 08:15  Buluşma Noktalarında aracımıza katılım,
  08:30               Araç içi Lunch box Kahvaltı,
  09:15 - 09:30  TEM otoyolu üzerinde ihtiyaç molası,
  11.00               Melen Çayı kenarındaki Rafting Merkezimize varış,
  11.30 – 12.00  Faaliyet brifingi, hazırlıklar, içecek ve Kek ikramı,
  12.00 – 12.15  Konaklama merkezinden Rafting başlangıç noktasına transfer,
  12.15 – 12.45  Güvenlik konuşması ve Raftlara yerleşim,
  12.45 – 14.15  Melen Çayında Rafting aktivitesinin gerçekleştirilmesi,
  14.15 – 14.30  Faaliyet bitiş noktasından konaklama merkezine transfer,
  14.30 – 15.00  Kişisel serbest zaman (Duş vs. )
  15.00 – 16.00 Nehir kenarında öğle yemeği,
  16.00 – 16.45 Serbest zaman (nehir kenarında yürüyüş)
  17.00              Geri dönüş,
  19:00              Tem Otoyolu üzerinde mola,
  20:30              İstanbul'a varış ve duraklarımızda programın sona ermesi.

  Sabah erken saatlerde belirlemiş olduğumuz noktadan hareket ile Düzce iline doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek seyahatimizle birlikte Dokuzdeğirmen Köyü' ne ulaşıyoruz. Bugün burada gerçekleştireceğimiz organizasyonumuzda Büyük Melen Çayında Rafting yapıyoruz. Burada yer alan parkur 1-3 derece zorluğunda ve Kasım – Mayıs arası tarihlerde gerçekleştiriliyor. ( Yağışlı geçen mevsimlerde dönem uzayabiliyor.) Turumuzu başlangıç yeri olan Dokuzdeğirmen Köyü'ne varışımızın ardından kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Dokuzdeğirmen Köyü’ne adını veren antik dokuz değirmenden günümüze ulaşan 3 tanesi gezilebilirler. Serbest süremizin sonrasında, rafting malzemelerinin dağıtımını takiben brifing alıyoruz. Saat 12:00’de botlara binip raftinge başlıyoruz. Büyük Melen üzerinde yavaş yavaş süzülen botlarımızda bazen şarkılar söylüyor bazende köpüklü suların keyfini çıkarıyoruz. Talimatlara uyulduğu sürece herhangi bir riski olmayan parkurumuz 12 km. sürüyor. Parkurumuzu hava koşullarına göre; Büyük Melen Köyü veya Beyler Köyü mevkiinde sonlandırıyor ve artık iyice acıkmış olan karnımızı doyuruyoruz. Öğle yemeğinin ardından saat 17:00 de İstanbul 'a dönüş için harekete geçiyoruz. Akşam saatlerinde sizi aldığımız noktaya tekrar bırakıyor ve yeni bir gezide görüşmek üzere ayrılıyoruz...

  Not: Bu tur programı Gruplara Özel olarak satışa sunulmuştur. Bireysel Satış yapılmamaktadır. Tur içeriği, Tarihi ve hareket yerleri grubun taleplerine göre hazırlanmaktaıdır. Yukarıda yer alan program örnek olarak hazırlanmıştır.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş Dönüş Ulaşım,
  Araç içi İkramları,
  Sabah Kahvaltısı ikramı ( Lunh box kahvaltı paketi )
  Öğlen yemeği, ( Restoranda Set Menü )
  ( Set Menü : Köfte, Pilav, Salata, Süron (Yoğurtlu Yöresel Köy Yemeği), Yöresel Köy Tatlısı )
  Kek ve içecek ikramı ( geç öğlen yemeği alınacağı için aparatif ikramı ) 
  Rafting, 
  Brifing ve Rafting ekipmanları, 
  Profesyonel Bot Rehberliği,
  Profesyonel Tur Rehberliği,
  Sigorta,

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Yolda ve molalarda alınan yemek ve içecekler,
  Öğle yemeğinde tüm içecekler,
  Kişisel Harcamalar,

  Öneli Dip Notlar :
  * Bu tur programı Günübirlik bir turdur. Tur aynı gün İstanbul 'dan hareketle başlar ve İstanbul 'a dönüş ile tamamlanır.
  * Tura sadece belirlenmiş duraklardan katılım sağlanır.
  * 10 kişi üzeri Grup Rezervasyonlarda ; tamamı aynı duraktan binmek şartı ile güzergah üzerinden farklı bir durak eklenebililir. Grup tarafından rezervasyon esnasında talep edilmelidir. 
  * Tur programı, Tur Fiyatları ve bu tura ait sirküler bir bütündür. Her yeni sirkü bir önceki sirküleri geçersiz sayar.

  Harita

  Hava Durumu

  DUZCE DUZCE

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  19.05.2018220.00 TL220.00 TL 220.00 TL-Taksitler »

  Yorumlar


  Melen Çayında Rafting Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.   İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.