Pamukkale Turu 3Gece 3Gün (Otobüs)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

PAMUKKALE  TURU 

3 GECE 4 GÜN - UÇAKLI  KÜLTÜR TURU

Havayolu ile Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri & 2 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 2 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (21:00)
  • 1. Avcılar (21:15)
  • 2. Bakırköy (21:30)
  • 3. Cevizlibağ (21:40)
  • 4. Mecidiyeköy (22:00)
  • 5. Kadköy (22:20)
  • 6. Yenisahra (22:30)
  • 7. Esenkent (22:40)
  • 8. Pendik (23:00)
  • 9. Çayırova (23:15)

Tur Programı

1. Gün: Gece Yolculuğu


İstanbul'dan gece saatlerinde hareketle, İzmit, Adapazarı, Bilecik, Afyon üzerinden Pamukkale’ye yolculuk.


2. Gün: ( Pamukkale Travertenler – Hierapolis – Apollon Tapınağı – Nekropol – Tekstil )


Sabah saatlerinde yolda alacağımız kahvaltı sonrasında otelimize varış. Otele yerleşme sonrası kısa bir süre dinleniyoruz. (Doluluk nedeniyle otele öğleden sonra girilmesi gerekirse gezi programı öne alınabilir. Bu nedenle hazırlıklı olunmasında yarar vardır. Rehberiniz yolda gereken bilgileri verecektir). Öğleden sonra hareket ile Pamukkale 'nin ismini almasına sebep olan bölge ile özdeşleşmiş pamuk görünümündeki travertenler gezimiz başlıyor. Travertenlerdeki gezimizin ardından yöreye özgü tekstil dokuma atölyelerine konuk olacağız. Sonrasında Kutsal Şehir olarak bilinen Hierapolis Antik Kentini geziyoruz. Antik havuz, Apollon Tapınağı , Amfi Tiyatro, Cin Deliği, Hamam, Bizans Kapısı göreceğimiz eserler arasında. Şehirden ayrılırken Sütunlu Yol ve Anadolu’nun en büyük Nekropol’ünü gördükten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: ( Afrodisias – Buldan Kasabası – Kızılsu – Karahayıt – Heykeltıraş Okulu )


Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından, dokumacılığıyla tüm yurtta nam salmış Buldan Kasabası 'nı geziyoruz. Ardından güzellik Tanrıçası Afrodit’e itafen kurulan Afrodisias Antik Kenti gezimiz başlıyor. Romalılar döneminde sanat ve özellikle heykelcilik merkezi haline gelmiş kentte, Afrodit Tapınağı, Büyük Havuz, Müzik Okulu, Heykeltraş Okulu, Anfitiyatro, Stadyum, Tetraplon göreceğimiz eserler arasında. Afrodisias Müzesi 'nide gördükten sonra yıllarca kazılar yapıldıktan sonra gün ışığına çıkartılan antik kentten ayrılıyoruz. Yolumuz güzergâhındaki   Karahayıt Kaplıcaları(Kırmızı Su) görüldükten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: ( Kaklık Mağarası – Acıgöl – Honaz Dağı – Afyon – İstanbul )


Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından 2002 yılında turizme açılmış, sarkıt ve dikitleriyle göz alıcı Kaklık Mağarası ’nı geziyoruz. Mağara gezimizin ardından efsanelere konu olmuş, günümüzde yabani hayvanlar için doğal yaşama alanı olan Honaz Dağı ’nı aşıyor ve Acıgöl ’e ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz molanın ardından Afyon, Adapazarı, İzmit üzerinden İstanbul ’a varıyoruz. Tur başlangıç noktasından tekrar sizlerden ayrılıyor ve aynı noktalara sizleri bırakıyoruz.

Not: Rehberimiz hava ve yol koşullarına göre programımız gezi ve güzergahı üzerinde değişklik yapabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Lüks otobüslerle ulaşım, otobüs içi ikramları 
  2 gece 3 gün otel konaklaması
  Otelimizde alınan 2 Sabah kahvaltısı
  Otelimizde alınan 2 Akşam yemeği
  Tüm çevre gezileri
  Rehberlik hizmetleri
  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otelde yapılan özel harcamalar
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Öğle yemekleri
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
Ekstra Turlar

Harita

Hava Durumu

DENIZLI DENIZLI

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Pamukkale Turu 3Gece 3Gün (Otobüs) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.