Polonezköy Ağva Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

POLONEZKÖY AĞVA DOĞA YÜRÜYÜŞ  TURU 

MİLLİ PARK / YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 24 Ekim
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (07:00)
  • 1. Avcılar (07:10)
  • 2. Bakırköy (07:30)
  • 3. Cevizlibağ (07:40)
  • 4. Mecidiyeköy (07:50)
  • 5. Kadköy (08:15)
  • 6. Yenisahra (08:20)
  • 7. Esenkent (08:30)
  • 8. Pendik (08:40)
  • 9. Çayırova (09:00)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

POLONEZKÖY AĞVA, GÖKSÜ DERESİ VE TEKNE GEZİSİ YÜRÜYÜŞ TURU

Sabah buluşma noktalarından aracımıza katılımınızla, kısa bir yolculuk ile Polonezköy ’e ulaşıyoruz. Polonezköy ’de köy meydanında çaylarımızı içerken bir taraftanda kahvaltımızı yapıyoruz. (Lunch Box). Polonezköy ve tarihi ile ilgili kısa bir bilgilendirmeden sonra her mevsim farklı güzellikte olan orman içi yürüyüş etabında yürüyoruz. Her yaştan kişinin rahatlıkla yürüyebileceği etap sonrasında Zoşi Teyze Hatıra Evi'ni gezerek Polonya göçmenlerinin mütevazi yaşamını daha yakından tanıyoruz. Zoşi Teyze -Hatıra Evi'nden çıktıktan sonra bir sonraki gezi noktamız olan Ağva ’ya doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve Ağva yakınlarındaki Bıçkı Dere mevkiinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Ağva’ya ulaşıyoruz. Ağva ile ilgili kısa bilgilendirmeden sonra liman bölgesinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Ağva gezimize Göksu Deresi üzerinde keyifli bir tekne turu ile devam ediyoruz. Yaklaşık 45 dakika sürecek olan bu gezimizde Ağva’nın en büyük özelliği olan dere kenarındaki konaklama tesislerini de yakından görme şansı yakalayacağız. Yılın her mevsiminde doğal güzellikleri ile keyifli görüntüler sunan Göksu Deresi aynı zamanda birçok canlının da yaşam alanı olması sebebiyle görülmesi gereken biryerdir.Özellikle Balıkçıl kuşları, kaplumbağalar ve irili ufaklı birçok farklı türden tatlı su balığı birçok gezimizde sıklıkla rastladığımız sevimli ev sahiplerimizdendir. Tekne gezimizin ardından Ağva da bulunan konaklama tesisimizde mola veriyor ardından dönüş için yola çıkıyoruz. En geç 19:30 - 20:00'de İstanbul'a varıyor ve bir sonraki gezimizde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz...

Not1 : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapılabilir.

Not2 : Bu tur programı Gruplara Özel olarak satışa sunulmuştur. Bireysel Satış yapılmamaktadır. Tur içeriği, Tarihi ve hareket yerleri grubun taleplerine göre hazırlanmaktaıdır. Yukarıda yer alan program örnek olarak hazırlanmıştır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım
  Araç içi ikramlar
  Sabah ikramı ( Araç içi Kahvaltı Paketi )
  Öğle Yemeği ( Barbekü - Menü )
  Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yolculuk süresince alınan ekstra yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
Zoşi Teyze gezi evi
Göksu üzerinde Tekne gezisi

Öneli Dip Notlar :
* Bu tur programı Günübirlik bir turdur. Tur aynı gün İstanbul 'dan hareketle başlar ve İstanbul 'a dönüş ile tamamlanır.
* Tura sadece belirlenmiş duraklardan katılım sağlanır.
* 10 kişi üzeri Grup Rezervasyonlarda ; tamamı aynı duraktan binmek şartı ile güzergah üzerinden farklı bir durak eklenebililir. Grup tarafından rezervasyon esnasında talep edilmelidir. 
* Tur programı, Tur Fiyatları ve bu tura ait sirküler bir bütündür. Her yeni sirkü bir önceki sirküleri geçersiz sayar.

Harita

Hava Durumu

ISTANBUL ISTANBUL

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
24.10.2020160.00 TL160.00 TL 160.00 TL-Taksitler »

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Polonezköy Ağva Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 


İptal Şartları

* Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

* Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.