Trakya Üzüm Bağları Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TRAKYA ÜZÜM BAĞLARI TURU 

1 GECE 2 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 

  1 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & 2 Öğlen yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 24 Ağustos
Hareket Noktaları:
  • 0. Kadıköy (19:00)
  • 2. Cevizlibağ (19:40)
  • 3. Bakırköy (19:50)
  • 4. Avcılar (20:00)
  • 5.Beylikdüzü (20:20)

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Tekirdağ - Üzüm Bağları ve Bağbozumu


İstanbul’dan belirlemiş olduğumuz noktalardan hareketle yaklaşık 2 saat yolculuktan sonra Tekirdağ, bölgesine ulaşıyoruz. Araç içerisinde ikram olarak aldığımız sabah kahvaltısını takiben Tekirdağ'da bulunan butik imalathaneleri ile Üzüm Bağları turumuza başlıyoruz. Turumuzun bugünkü bölümünde 2 farklı üzüm bağını yakından göreceğiz. Tesislerin yetkilileri tarafından karşılanarak, üzüm bağları hakkında geniş bilgi alacağız. Bağbozumu döneminde bağların bazı günler hasatları olmaktadır, üzüm hasadına denk geldiğimiz tarihlerde bizlerde hasada katılacağız. Üzüm hasadına denk gelmemiş isek temsili olarak hasadın nasıl yapıldığını görebileceğiz. Bağlarda aldığımız bilgilerden sonra arzu eden misafirler tadım yapabilirler. Öğleden sonra buradaki turumuzu tamalayarak, Şarköy bölgesine ulaşıyoruz. Ülkemizin en uzun sahil şeridine sahip ilçesinde bulunan otelimize yerleştikten sonra burada serbest zaman ile dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


2. Gün: Şarköy, Mürefte, Melen Köyü, Uçmakdere , Kültür ve Doğa Turu


Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası bölgeyi yakından tanımak üzere keyfli bir geziye başlıyoruz. Otelimizden ayrılarak, Şarköy sahiline ulaşıyor ve kısa bir yürüyüş ile mavi bayraklı plajlarını yakından görüyoruz.Yürüyüşümüzün ardından Mürefte 'ye hareket ederek Eski İmalathanelerin bulunduğu sahil şeridinde kısa bir yürüyüşün ardından Bölgede kullanılan eski üzüm işleme aletlerinin sergilendiği müzeyi geziyoruz. Eski dönemlerde üzümlerin nasıl işlendiği hakkında bilgi alıyoruz. Buradaki gezimizden sonra Mürefte Belediyesi'nce açılan Kültür Evin'i ziyaret ederek yöre hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Melen köyüne gidiyoruz. Köy gezisinin ardından tamamı iniş rotasından oluşan bir bağ yürüyüşü yaparak programımızı tamalıyoruz. Dönüş için farklı bir rota kullanarak Uçmakdere üzerinden dönüşe geçiyoruz. Tekirdağ’da verdiğimiz moladan sonra Akşam saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz. Bu müthiş gezide keyifle bizlere eşlik eden değerli misafirlerimizden yeni bir gezide görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz...


Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  Gdiş Dönüş Ulaşımlar,
  Araç içi İkramları,
  Rehberlik,
  Zorunlu Seyahat Sigortası
  Otelde 1 Gece konaklama
  Otelimizde alınan 1 Sabah Kahvaltısı ( Kahvaltı tabağı )
  Otelimizde alınan 1 Aksam yemeği ( Set Menü )
  Restoranımızda alınan 1. Öğlen Yemeği ( Set Menü )
  Restoranımızda alınan 2. Öğlen Yemeği ( Set Menü )
  Müze ve örenyeri giriş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  Yoldaki yemek ve içecekler,
  Kişisel harcama ve alışverişleriniz
  Tekirdağ'da mola yerinde akşam yemeği ( isteğe bağlı )

Harita

Hava Durumu

TEKIRDAG TEKIRDAG

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
24.08.2019 4* OTELLER VB.550.00 TL650.00 TL 550.00 TL--Taksitler »

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Trakya Üzüm Bağları Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.