Şile Saklı Cennet Ağva Turu Tur Programı

ŞİLE SAKLI CENNET AĞVA TURU 

MİLLİ PARK / YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Kalkış Yerleri: İstanbul'dan SABAH Hareketlidir.
PROGRAM
ŞİLE SAKLI CENNET AĞVA TURU GEZİSİ

Sabah belirtilen buluşma noktalarından aracımıza katılımınızla gezimiz başlıyor. Tüm misafirlerimiz aracımızda yerlerini aldıktan sonra sabah ikram servisimiz başlıyor. Sabah aracımızda hareket halindeyken gerçekleştirdiğimiz kahvaltımızdan sonra Ömerli bölgesinde orman manzaraları eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuktan sonra Şile 'ye ulaşıyoruz. Şile de sahilde kısa yürüyüşümüzün ardından Şile Feneri 'ni görüyor ve Karadeniz manzarasını fotoğraflıyoruz. Gezimizin ardından kısa bir yolculuktan sonra Saklı Göl 'e ulaşıyoruz. Göl etrafında sabah yürüyüşümüz yaklaşık 1 saat sürüyor. Kâh Orman manzarası, kâh göl manzarası eşliğinde fotoğraf çekerek toprak zeminde eğimsiz düz bir yolda sabah yürüyüşü yaptıktan sonra Saklı Göl kenarında dinleniyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemekten artan ekmek parçaları ile balıkları ve kazları beslemeyi de ihmal etmiyoruz. Yemeğimizin ardından Ağva 'ya hareket ediyor kısa bir yolculuktan sonra Ağva merkezine ulaşıyoruz. Göksu ve Yeşilçay kenarına kurulu otelleri ve yemyeşil ormanları ile keyifli görüntüler bulacağınız Ağva ’da gezi programımızı başlatıyoruz. Önce Göksu deresi üzerinde yaklaşık 45 dakika sürecek tekne turu (extra) yapıyoruz. Bu sırada tekne turundan faydalanmak istemeyen misafirlerimiz arzularınca vakit geçirebilir; deniz bisikleti ve kanolardan faydalanabilirler (isteğe bağlı ve ücretlidir). Tekne gezimizin ardından Ağva merkezine hareket ediyor burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından saat 18:00 civarında İstanbul'a dönmek için hareket ediyoruz ve saat 20:00 civarında buluşma noktalarımızda sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz...

Not1 : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapılabilir.

Not2 : Bu tur programı Gruplara Özel olarak satışa sunulmuştur. Bireysel Satış yapılmamaktadır. Tur içeriği, Tarihi ve hareket yerleri grubun taleplerine göre hazırlanmaktaıdır. Yukarıda yer alan program örnek olarak hazırlanmıştır.

 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.09.2020160.00 TL160.00 TL 160.00 TL-Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Notlar

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 


İptal Şartları

* Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

* Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti.
Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 39 Ülkü Apt., Kat: 2-3, Daire: 2-3 AKSARAY / FATİH / ISTANBUL
0 (212) 587 22 22


Bu çıktı 15.08.2020 16:50 tarihinde verilmiştir. TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.