Melen Çayında Rafting Turu Tur Programı

MELEN ÇAYI RAFTİNG TURU

YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Kalkış Yerleri: İstanbul'dan belirlenmiş duraklardan SABAH Hareketlidir.
PROGRAM
Melen Çayında Rafting Turu

Tur Program Seyri
07:00 - 08:15  Buluşma Noktalarında aracımıza katılım,
08:30               Araç içi Lunch box Kahvaltı,
09:15 - 09:30  TEM otoyolu üzerinde ihtiyaç molası,
11.00               Melen Çayı kenarındaki Rafting Merkezimize varış,
11.30 – 12.00  Faaliyet brifingi, hazırlıklar, içecek ve Kek ikramı,
12.00 – 12.15  Konaklama merkezinden Rafting başlangıç noktasına transfer,
12.15 – 12.45  Güvenlik konuşması ve Raftlara yerleşim,
12.45 – 14.15  Melen Çayında Rafting aktivitesinin gerçekleştirilmesi,
14.15 – 14.30  Faaliyet bitiş noktasından konaklama merkezine transfer,
14.30 – 15.00  Kişisel serbest zaman (Duş vs. )
15.00 – 16.00 Nehir kenarında öğle yemeği,
16.00 – 16.45 Serbest zaman (nehir kenarında yürüyüş)
17.00              Geri dönüş,
19:00              Tem Otoyolu üzerinde mola,
20:30              İstanbul'a varış ve duraklarımızda programın sona ermesi.

Sabah erken saatlerde belirlemiş olduğumuz noktadan hareket ile Düzce iline doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek seyahatimizle birlikte Dokuzdeğirmen Köyü' ne ulaşıyoruz. Bugün burada gerçekleştireceğimiz organizasyonumuzda Büyük Melen Çayında Rafting yapıyoruz. Burada yer alan parkur 1-3 derece zorluğunda ve Kasım – Mayıs arası tarihlerde gerçekleştiriliyor. ( Yağışlı geçen mevsimlerde dönem uzayabiliyor.) Turumuzu başlangıç yeri olan Dokuzdeğirmen Köyü'ne varışımızın ardından kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Dokuzdeğirmen Köyü’ne adını veren antik dokuz değirmenden günümüze ulaşan 3 tanesi gezilebilirler. Serbest süremizin sonrasında, rafting malzemelerinin dağıtımını takiben brifing alıyoruz. Saat 12:00’de botlara binip raftinge başlıyoruz. Büyük Melen üzerinde yavaş yavaş süzülen botlarımızda bazen şarkılar söylüyor bazende köpüklü suların keyfini çıkarıyoruz. Talimatlara uyulduğu sürece herhangi bir riski olmayan parkurumuz 12 km. sürüyor. Parkurumuzu hava koşullarına göre; Büyük Melen Köyü veya Beyler Köyü mevkiinde sonlandırıyor ve artık iyice acıkmış olan karnımızı doyuruyoruz. Öğle yemeğinin ardından saat 17:00 de İstanbul 'a dönüş için harekete geçiyoruz. Akşam saatlerinde sizi aldığımız noktaya tekrar bırakıyor ve yeni bir gezide görüşmek üzere ayrılıyoruz...

Not: Bu tur programı Gruplara Özel olarak satışa sunulmuştur. Bireysel Satış yapılmamaktadır. Tur içeriği, Tarihi ve hareket yerleri grubun taleplerine göre hazırlanmaktaıdır. Yukarıda yer alan program örnek olarak hazırlanmıştır.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

* KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI :  Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır.  Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir.

* TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI :  Tur araçlarımızda Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre, katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 

* TUR İPTAL ŞARTLARI : Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını  ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.

* Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Günübirlik Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz.

* Erken rezervasyon Sigortası & İptal iade Güvencesi Paketi Satın alınmış Turun İptal süresinin daha esnek olmasını sağlar. Bu Paketi tur ücretine dahil ederek satın alan misafirlerimiz; Tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla % 100 Kesintisiz olarak ücret iadesi alabilirler. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi her tur için farklı bir ücrete sahip olup rezervasyon esnasnda sistem tarafından size hesaplanarak sunulur. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Online rezervasyon yapan misafirlerimiz Satın Al kısmında Erken Rezervasyon Sigortası seçeneğini de tıklarak tur ücretlerine dahil etmesi gerekmektedir. 

* Misafirin tur hareket günü belirlemiş olduğu durakta bulunmaması yada tura katılmaması halinde tüm ücreti kullanılmış sayılır ve herhangi bir ade yapılmaz.

TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti.
Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 39 Ülkü Apt., Kat: 2-3, Daire: 2-3 AKSARAY / FATİH / ISTANBUL
0 (212) 587 22 22


Bu çıktı 15.08.2020 16:58 tarihinde verilmiştir. TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.