travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 
Yurt İçi Turlar ; Türkiye 'nin Doğal, Kültürel, Tarihi ve Milli güzelliklerinin halkımıza tanıtılması için, belirli standartlarda planlanmış olan kültür ve doğa turlarını içermektedir. Günübirlik, Konaklamalı, Hafta içi yada Hafta sonu talep edilen her şekilde hazırlanmaktadır. Üzerinde Tarih belirtilen turlar bireysel satışa açık, diğerleri ise sadece Grup Taleplerine özeldir.123
Yurt Dışı Turlar ; Dünya üzerindeki farklı kültür ve medeniyetleri keşfetmek üzere planlanmış özel tur ve gezi programlarıdır. Bu gezilerden bazıları dönemsel olarak bireysel satışa açılmaktadır. Üzerinde tarih bulunmayan tüm turlarımız grup taleplerinde gerçekleştirilmektedir. Balayı, İş seyahatleri gibi bireysel paketler kişiye özel olarak gerçekleşmektedir.
yuzmeturlari.jpg

Yaz Turları


Yaz Turları ; Sıcak Mevsimlerde, Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz sahil bölgelerinde bulunan Plaj ve Otellere gerçekleştirilen turları içermektedir. Bu Kategoride yer alan turlar Grup taleplerine özel olarak istenilen tarihte gerçekleştirilmektedir. Grup sayınızı belirleyerek size özel bir tur planlanmasını talep edebilirsiniz.

Gökçeada Deniz Turu
Otobüs 
Gökçeada Deniz Turu
Tur Tarihleri
En az 15 Kişiden başlayan gruplar için, istenilen tarihte gerçekleştirilmektedir.  
159 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
En az 15 Kişiden başlayan gruplar için, istenilen tarihte gerçekleştirilmektedir.  

2 Gece 2 Gün

Deniz ve Yüzme Turu

Yurtiçi Fırsat Turları

2014 Yurtdışı Fuarları

Mail Grubuna Katıl
Ikon

Ok
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.