Tacikistan Vize Bilgileri

Tacikistan Vize Bilgileri


Tacikistan Vizesi İçin Gereken Evraklar

Turistik vize
1. Pasaport (Enaz 6 ay geçerli olmalıdır) (Mail olarak Renkli fotokopi göndermeniz yeterlidir vize@travelterminal.net )
2. Bir adet vesikalık fotoğraf (Mail göndermeniz yeterlidir)
3. Uçak Rezervasyonu, Otel Rezervasyonu veya kalacağı kişinin ad, soyad, adres, telefon bilgileri ( Mail göndermeniz yeterlidir )

Travel Terminal Tüm Türkiye den pasaportlara Tacikistan ( Tajikistan ) vizesi alabilmektedir. Online Vize verilmekte olup, işlemler için konsolosluğa gelmenize gerek yoktur.

Fiyat Tablosu

ÜLKE VİZE SÜRESİ VİZE TİPİ GİRİŞ SAYISI İŞLEM SÜRESİ FORM ÜCRETİ
TACİKİSTAN 30 Gün Turistik 1 Girişli 1 İş Günü 75 USD
TACİKİSTAN 30 Gün Özel 1 Girişli 1 İş Günü 75 USD
TACİKİSTAN 30 Gün Ticari 1 Girişli 1 İş Günü 75 USD

Fiyatlandırma Detayları ;
* Vize fiyatlarımıza, tüm işlem masrafları dahil, Kdv hariçtir. 
* BU VİZE ONLİNE VİZEDİR... Mail ile başvurabilir, Mail ile teslim alabilirsiniz. 
* Seyahat Sigortası talep ediliyorsa; ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir. 65 Yaş ve üzeri olan yolculardan konsolosluk Seyahat sağlık sigortası talep etmekte olup vize fiyatlarına bu tutar dahil edilmemektedir.

Tacikistan'in , T.C. Pasaportları Vize uygulaması ;
Umuma Mahsus Pasaport ( Bordo Pasaport ) : Vize Gerekiyor.
Hususi Pasaport ( Yeşil Pasaport ) : Vize Gerekiyor ( Görevli seyahat vizeden Muaf.)
Hizmet Pasaportu ( Gri Pasaport ) : Vize Gerekiyor ( Görevli Seyahat vizeden Muaf)
Diplomatik Pasaport ( Kırmızı Pasaport ) : Vizeden Muaf.

Tacikistan'a Uçak Bileti satın almak istiyorum;
Travel Terminal, tüm havayollarının biletlerini en ekonomik fiyatlara size sağlamaktadır. Seyahat danışmanlarımız kullandıkları uluslararası programlar sayesinde tüm uçuşları sizin için karşılaştırmakta ve sizin arzunuza, kriterlerinize göre uçuş sunmaktadırlar. Bu işlem için havayollarının belirlediği Bilet ve Hizmet bedeli dışında bir ücret talep edilmemektedir. Uçak bileti talepleriniz için iletişim hatlarımızı arayınız. 

Vizeniz Çıkmadan Otel ve Uçak Bileti Satın Almayınız. 
Konsolosluğa Vize başvurusu yapıldığında vize alınacağının garantisi hiçbir zaman yoktur. Vize vermek sadece Konsolosluğun insiyatifinde bir durumdur. Başvurunuz olumsuz sonuçlandığında yaptığınız tüm harcama boşa gider ve yanar. Olumlu sonuçlanan başvurularda da vize alım sürecinin öngörülen zamandan daha uzun sürme riski vardır. Bu nedenlerden ötürü Vize işlemleri bitmeden Asla Bilet ve Otel satın almayınız veya başka bir ülkeye kesin seyahat planı yapmayınız. Eğer promosyon fiyatlardan yararlanmak veya zorunlu durumlar nedeniyle Uçak bileti ve Otel satın almışsanız sorumluluğun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Yukarıda belirttiğimiz risklerden dolayı Vize sonuçlanmadan satın aldığınız Bilet ve Otelinizi kullanamayacak duruma düşmeniz durumunda Travel Terminal sorumluluk kabul etmemektedir. Bu uyarımız vize müracatı yapan tüm misafirlerimiz tarafından okunmuş kabul edillir.